İstanbul

İmmergas Servis Şişli

ŞİRKET ADI: BAYINDIR MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ
ADRES: HALİDE EDİP ADIVAR M.KARAYİĞİT S.2A Şişli İstanbul
TELEFON: 0212 210 89 11
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: TUNÇ MÜHENDİSLİK ISITMA SİSTEMLERİ
ADRES: BOZKURT MAH. KURTULUŞ CAD. NO:127 / A Şişli İstanbul
TELEFON: 0212 232 12 38
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00

 • Sadullah A.

  6 aylık İmmergas kombi kullanıcısıyım ama kombinin su göstergesi uzun süredir 1 barın altında olmasına karşın su eksik göstergesinde herhangi bir hata bildirimi bulunmuyor. İmmergas Servis Şişli merkezi bana bu konuda ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olabilir mi? Özellikle su eklemeliyi miyim yoksa böyle kullanmaya devam mı etmeliyim. Bu konuda kararsız kaldım, yardımcı olursanız sevinirim.

 • Mehmet

  İstanbul’un geniş sınırlara sahip olan ve çok yoğun nüfusa sahip olan Şişli gibi merkezi bir ilçesinde hangi cihaz için olursa olsun yaşayanlar bilir teknik servis hizmeti alabilmek çok zorludur. Çok sayıda alternatif olmasına rağmen mevcut yoğunluk, küçük arızalara yanaşmamaları gibi sebepler dolayısı ile günlerce sonrasına randevu verilmesi gibi bir durumla sıklıkla karşı karşıya kalabilirsiniz. İmmergas Servis hizmetlerinde de bu durumla çok sık karşılaşmıştım. Ta ki İmmergas Servis Şişli merkezinin kaliteli hizmetlerini görünceye dek, aynı gün ekipler en yoğun günlerde bile adrese gelerek, onarım işlemlerini gerçekleştiriyor. Çok kaliteli ve güvenilir bir hizmet standartları bulunuyor. Her konuda görüşebileceğiniz bir yetkili bulunması da önemli bir fırsat oluşturuyor.

 • Sinan

  İmmergas markası son derece kaliteli kombi modellerine sahip olduğundan dolayı, klimayı bu markadan almayı tercih ettik. Zira çevremiz tarafından da bir hayli fazla övülen markalardan biri olmuş durumdaydı. Satın almış olduğumuz bu kombiyi ilk dönemlerde sorunsuz bir şekilde kullanırken nedenini anlayamadığımız bir şekilde arızalandı. Bizde soğuk kış aylarında durumu fazla uzatmak hemen çareyi İmmergas Servis Şişli adresinde aradık. Servis işinin ehli ustaları ve konu hakkındaki engin bilgisi sayesinde kısa bir süre içinde çözüm sağlamış oldu. İmmergas Servis Şişli adresi tahminimizden daha hızlı bir şekilde bizi kombide oluşan bu arızadan tamamen kurtarmış oldu. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir süreçti.

 • Ömer

  Yakın arkadaşımın tavsiyesi üzerine İmmergas marka kombi satın aldım. Ürünün oldukça kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Ancak, kombimde bir süredir su kaçırma problemi var! Bu sorunun çözülmesi adına vakit kaybetmeden İmmergas servis Şişli numarasını aradım. Mecidiyeköy’de oturduğumuz için İmmergas servis Mecidiyeköy şubelerinin olup olmadığını sordum.
  İmmergas servis çalışanları; kısa süre içerisinde evime gelerek sorunu çözdü. İlk olarak, tesisat bağlantılarında herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol ettiler. Ardından, kombinin genleşme tankı deposunda problem olmasından şüphelendiler. Ancak, meğerse, hava tahliye biriminde bir arıza bulunmaktaymış. Bu sorunu çözmek adına büyük çaba gösteren İmmergas servis çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Onlar olmasaydı bu kışı kombisiz geçirmek zorunda kalabilirdim!

 • Atakan

  Günümüzde insanların büyük bir kısmı ısınma kaynağı olarak doğalgazı tercih etmekte. Biz de yeni ev alırken evin, doğalgazlı olmasına dikkat ettik. Aldığımız evde Immergas marka kombi kullanılmaktaydı. Başlarda sorunsuz bir şekilde çalışan kombimiz bir süre sonra 05 kodlu hatayı verdi ve petekler ısınmamaya başladı. Çağırdığımız Immergas Servis Şişli, klaorider devresi sensörünün arızalı olduğunu söyleyerek yeni parça taktılar. Kombimiz kaldığı yerden evimizi ısıtmaya devam ediyor.

Call Now ButtonServis Çağır