İstanbul

İmmergas Servis Pendik

İmmergas markası kombi denince ilk aklan gelen markalardan birisidir. Üretmiş olduğu kaliteli kombilerle birçok evin ilk tercih ettiği markalardan birisidir. Ancak ne yazık ki her markada olduğu gibi İmmergas marka kombilerde de bazen kullanıcı kaynaklı bazen de kullanım ömründen kaynaklanan arızalar meydana gelmektedir.

Bu arızalar kullanıcıya kombinin üzerinde yer alan küçük led ekranda yazılan kodlarla bildirilmektedir. Bazı hatalar kullanıcının uygulayacağı birkaç işlemle ortadan kalkarken bazen de profesyonel destek alınması gerekir. İşte bu noktada İmmergas Servis Pendik olarak kombinizde yaşanan tüm arızaları en profesyonel şekilde gideriyoruz.

Yılların vermiş olduğu deneyim ile kombinizde meydana gelen arızaları çok kısa sürede tespit ediyor, arızaya en uygun çözümü uyguluyoruz. Sadece hizmet öncesi değil, hizmet sonrasında da müşterilerimize olan ilgimiz devam etmektedir. İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunan firmamız kombi tamiratı konusunda oldukça uzman bir kadroya sahiptir. Sizin de İmmergas marka kombiniz ile ilgili bakım, montaj veya herhangi bir sorununuz varsa bize ulaşabilirsiniz. Alanında profesyonelleşmiş olan, sizlere hizmet vermekten keyif alan ekibimizle sizleri bekliyoruz.


ŞİRKET ADI: BEŞLER MÜHENDİSLİK MEKANİK DOĞALGAZ
ADRES: SAPANBAĞLARI MAHALLESİ KARAAĞAÇ CADDESİ NO:33/A Pendik İstanbul
TELEFON: 0216 353 54 06
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: DİLBAZ ISI MARKET
ADRES: ÇINAR DERE MAHALLESİ ANKARA CADDESİ ULUS SOKAK NO: 2 / B Pendik İstanbul
TELEFON: 0216 379 15 15
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: HAZAR ISI MÜHENDİSLİK
ADRES: VELİBABA MAH.GÜLDE SOK. NO:3/1 Pendik İstanbul
TELEFON: 0216 307 56 60
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: FARK KOMBİ İKLİMLENİRME
ADRES: ÇAMÇEŞME MAHALLESİ TEVFİK İLERİ CADDESİ NO: 97/D Pendik İstanbul
TELEFON: 0216 596 32 75
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: MERKEZ DOĞALGAZ
ADRES: FEVZİÇAKMAK MAH. MUSTAFA KEMAL CAD. NO:19 Pendik İstanbul
TELEFON: 0216 397 24 18
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: BEŞLER MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ
ADRES: SAPANBAĞLARI MAH. KARAAĞAÇ CAD NO:33/A Pendik İstanbul
TELEFON: 0216 353 54 06
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00

 • Mustafa P.

  İmmergas marka klimamızı yeni aldık ve çalıştırmaya başladıktan bir süre sonra odada tuhaf bir koku olduğunu fark ettik. Bu bizi çok rahatsız etti ve İmmergas Servis Pendik şubesini arayarak sorunu anlattık. İlk önceleri bunun normal olduğunu belirttiler ve klima kullandıktan sonra bir süre odayı havalandırmanın duruma çözüm olabileceğini söylediler. Ama merak ediyorum, klima kullanan herkes aynı sorunu yaşıyor mu, acaba?

 • | Bilgicim.NET Türkiyenin En Geniş Kapsamlı Bilgi Sitesi

  […] İmmergas Servis Pendik ekibi olmamız sayesinde, hizmet kalitemizde sektördeki çıtayı yükselterek zirve noktaya taşımayı başarıyoruz. İmmergas kombilerde bakım, onarım ve montaj çalışmalarımızda aktif olarak benzersiz hizmet anlayışını beraberimizde getirerek fark yaratıyoruz. İmmergas kombilerde geçmişten günümüze kadar gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla beraber sektörün önde gelen servis ekibi olarak ön planda bulunuyor olmamızın yanı sıra, tüm çalışmalarımızda müşterilerimizi memnun etmeyi de başarıyoruz. […]

 • Oktay K.

  Daha önce çok farklı markanın kombisini kullandım. Üstelik bunların içerisinde çok popüler markalarda vardı. Ama hiçbirinden tam olarak memnun kalamamıştım. Cihaz iyi olsa bu sefer servis hizmeti felaket oluyordu. Şansıma mı yok her zaman mı Pendik’ te İmmergas Servis Pendik merkezi iyiydi, bilmiyorum ama hizmetlerinden şaşıracak kadar memnun kaldım.

 • Davut

  Uzun zamandan beri severek kullanmaya devam ettiğimiz İmmergas markalı kombimiz, tam olarak nedenini anlayamadığımız bir şekilde haddinden fazla gürültülü çalışmaya başladı. Bu durum aileyi etkileyecek bir yapıya sahipti. Bizde kış aylarında daha fazla soruna neden olan bu durumu sona erdirmek için İmmergas servis Pendik adresinde karar kıldık. Servis sorunun hangi durumdan kaynaklı olarak karşımıza çıktığını çok kısa bir süre içinde çözmüş oldu. Ve bize kombiyi ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu. Bunun yanında kombi kullanımına dair önemli tüyolar verdi. Yani her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis sürecini tamamlamış olduk. Kombiyi da halen sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam ediyoruz.

 • Feridun

  Kombimin yanarken patlama yapmasından dolayı vakit kaybetmeden İmmergas servis Pendik numarasını aradım. Kurtköy’de oturan birisi olarak bulunduğum adrese ne kadar zamanda gelebileceklerini sordum. İmmergas servis Kurtköy şubelerinin olduğunu ve ertesi gün orada olacaklarını söylediler.
  Kombimin yanarken neden patlama yaptığını bulmak adına servis çalışanları, büyük bir titizlikle çalışmaya başladılar. Gaz ve çakmak ayarlarını kontrol ettiler. Bu ayarlarda herhangi bir sorun olmadığını fark ettiler. Bunun üzerine, kombinin yıllık periyodik bakımının yapılması gerektiğini söylediler. Bu konuda, herhangi bir insiyatif almadan sorunu çözmeleri konusunda onlara güvendim. Kombi bakım işlemlerini kısa zamanda hallettiler. Sonuç olarak, kombim, kısa sürede tekrar sorunsuz olarak çalışmaya devam etti.

 • Faruk

  Kombi çok avantajlı bir cihaz olsa da düzgün bir servis bulamadığın zaman hiçbir işe yaramayan bir cihaz haline geliyor. İşyerinde kullandığımız İmmergas kombi sürekli arıza yapıp, duruyor. Sürekli işlerin aksamasına neden oluyor. Ama yeni taşındığım evde, ev sahibi de İmmergas kombi taktırmış ve bakımından arızalanmasına kadar her işlemde gerçekten son derece kaliteli hizmet alabiliyoruz.
  Zaten servis hizmetleri çok kaliteli olduğundan kesinlikle sürekli arızalanma gibi bir durum söz konusu olmuyor. Her iki cihaz arasındaki tek fark ise İmmergas Servis Pendik merkezi. Evim Pendik’te bulunurken, işyerim Pendik dışında olduğundan, firmanın kaliteli servis hizmetlerinden işyerindeki İmmergas kombi için maalesef yararlanamıyorum.

 • Ersin

  Kullanmış olduğum her elektronik eşya gibi kombinin de kullanım ömrünün uzatmanın yanı sıra performansından tam verim almak isterim. Bu yüzden her sene bakımını asla sektirmem. Her sene yaptırdığım için güvenilir ve ekonomik bir serviste yaptırırım. Bu sebeple Immergas Servis Pendik şubesinden asla şaşmam. Havaların ısınmasıyla birlikte yine aynı teknik servisi çağırdım. Gelen ekip oldukça uygun bir fiyata, özenle petek ve kombimin bakımını yapıp gittiler.

 • Melih

  İşim gereği son birkaç yıldır yurtdışındaydım. Geçtiğimiz ay ülkemize kesin dönüş yaptım. Kirada olan evimde Immergas marka kombi vardı. Ancak eve taşındığımda kombinin çalışmadığını, 37 kodlu hatayı verdiğini farkettim. Hemen yaşadığım muhitte bulunan Immergas Servis Pendik şubesine gidip kombimin çalışmadığını ve hata kodunu kendilerine söyledim. Sorunun elektriksel olduğunu söyleyen teknik servis çalışanı yanına voltaj düzenleyici regülatör alıp evime doğru yola koyulduk. Kısa süre içersinde taktığı regülatörle kombim çalışmaya başladı.

 • Murat

  Bizim burada elektrik kesintisi pek olmazdı. Ara ara olurdu ama kombi zarar görmezdi. Son kesinti sonrası kombi çalışmıyordu. Hemen firmayı aradım bana çok ilgili davrandılar. İmmergas servis Pendik hizmetini sunan firma çalışanlarından sunduğu hizmete kadar kaliteli olduklarını gösterdiler. Üstelik uygun fiyatlı hizmet sunmaları beni çok mutlu etti, diğer arıza yaşayanlar için firmayı kesinlikle tavsiye ederim.

 • Parça ve İşçilik Garantili İmmergas Servis ile Tanışmanın Tam Zamanı!

  […] İmmergas Servis Pendik firmasından alacağınız hizmetlerin hiçbirinde sorun yaşamazsınız ve buna balı olarak da […]

 • Onat

  Evimde yeni doğan bir bebeğim olduğu için sıcak su benim için çok önemli. Suyun ısısına bu kadar dikkat ettiğim bir dönemde İmmergas kombim geçen hafta sıcak su akıtmamaya başladı. Bunun üzerine İmmergas Servis Pendik şubesi ile iletişime geçerek problemden ve durumun acilen çözülmesi gerektiğinden bahsetmem üzerine gün içerisinde gelen ekip hemen problemi profesyonellikle çözdüler.

 • Ersan

  Yaklaşık 2 senedir kiracı olarak oturduğumuz evde girerken bağlattığımız ve garantisi biten Immergas marka kombiyi kullanıyoruz. Evde oturduğumuz by 2 senelik süreçte kombinin hiçbir arızası ile karşılaşmadığımız için oldukça memnunduk.. Fakat son bir haftadır hafif kısıkta açık olan kombimiz biz açıktan 1 saat içerisinde kendiliğinden kapanıyor. İmmergas Servis Pendik ekibi ile iletişime geçip bu problemden bahsetmemiz üzerine gelen ekip hemen problemimizi yerinde çözdüler.

 • Volkan

  Yaklaşık olarak 10 seneden beri büyük bir memnuniyetle kullanmış olduğum Immergas kombimin yakın zamanda eşanjörü delindi. Ben de vakit kaybetmeden Immergas Servis Pendik şubesine ulaştım. Oldukça ilgili ve güleryüzlü ekibe sorunu anlattığımda parça değişimi gerektiğini, parça değişimi için de yüksek bir meblağ talep ettiler. Fakat yaptığım araştırmalar sonucu en uygun fiyatın bu olduğunu öğrendim ve değişimi onayladım. Böylelikle kombimin sorunu giderilmiş oldu.

 • Ömer

  Uzun senelerden beridir evimde Immergas markanın yoğuşmalı olan modelli bir kombisini kullanıyorum. Tahmini olarak aldığım zamandan bu zamana geçen 8 senelik süre içerisinde performansından oldukça memnun olduğum kombim geçtiğimiz hafta arızalandı ve bunun sonucunda sıcak sudan faydalanamadım. Ben de vakit kaybetmeden İmmergas Servis Pendik şubesi ile iletişime geçtim. Gelen teknik servis ekibi NTC sensöründe arıza olduğunu tespit etti ve kısa süre içerisinde parça değişimi yaparak sorunumu çözdü.

Call Now ButtonServis Çağır