İstanbul

İmmergas Servis Sultanbeyli

İmmergas Servis Sultanbeyli olarak uzun yıllardan bu yana siz değerli müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Faaliyet alanımızdaki en son teklonojik cihazlar ve uzman kadromuz ile sizlere İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde en iyi hizmeti vermekteyiz. Kombi Servisi olarak bizi tercih etmeniz için birkaç neden ;

 • Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olmamız
 • Alanında uzmanlaşmış personellerden ulaşan profesyonel ekip
 • Uygulamış olduğumuz düşük fiyat politikası

Tüm bunların yanında güler yüzlü ekibimiz hizmetleri en doğru şekilde verirken vermiş olduğu hizmetlere 1 yıllık garanti de vermektedir. Eğer sizin de İmmergas marka kombinizin ait bakım, onarım veya montaj hizmetlerine ihtiyacı varsa bizlere ulaşabilirsiniz.

Kombi arıza, bakım veya montajında bizi tercih ettiğiniz sürece hiçbir zaman sorun ya da sıkıntı yaşamazsanız. Bizi daha önce tercih eden müşterilerimiz gibi sizler de en iyi hizmetten yararlanan ayrıcalıklı İmmergas kullanıcıları olacaksınız. İşinin ehli olan ekibimiz siz değerli müşterilerimize kombi alanında her daim hizmet vermeye hazır. Unutmayın kaliteli hizmet almak herkesin hakkıdır


ŞİRKET ADI: FURKAN ISI MÜHENDİSLİKTELEFON
ADRES: ORHANGAZİ MAHALLESİ CİHAN CADDESİ NO: 16 Sultanbeyli İstanbul
TELEFON: 0216 621 44 93
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: MAVİ BEYAZ DOĞALGAZ MÜHENDİSLİK
ADRES: YENİDOĞAN MAH. AKIN CAD. NO:18/A Sultanbeyli İstanbul
TELEFON: 0216 484 10 20
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 07:21- 20:36
Hafta sonu: 10:00 – 18:13


ŞİRKET ADI: MAVİ MÜHENDİSLİK
ADRES: HASANPAŞA MAHALLESİ FATİH BULVARI NO: 30 Sultanbeyli İstanbul
TELEFON: 0216 498 98 75
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 06:55 – 22:00
Hafta sonu: 09:13 – 18:22


ŞİRKET ADI: AKDAMAR ISI MÜHENDİSLİK
ADRES: AHMET YESEVİ MAH. DEMOKRASİ CAD. NO: 113 – 1 Sultanbeyli İstanbul
TELEFON: 0216 496 46 04
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:11 – 21:06
Hafta sonu: 09:13 – 18:47


ŞİRKET ADI: ÖNER DOĞALGAZ
ADRES: HAMİDİYE MAHALLESİ KUĞULU CADDESİ NO: 54 – 1 Sultanbeyli İstanbul
TELEFON: 0216 487 00 73
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:01 – 20:33
Hafta sonu: 09:02 – 17:56


ŞİRKET ADI: UTKU YAPI DOĞALGAZ
ADRES: SAFA MAHALLESİ KELEŞOĞLU CADDESİ NO: 7 / A Sultanbeyli İstanbul
TELEFON: Telefon bilgisi güncelleniyor…
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:21 – 19:59
Hafta sonu: 10:11 – 18:07


ŞİRKET ADI: UZN İNŞAAT ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ
ADRES: MEHMET AKİF MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ NO:104/A Sultanbeyli İstanbul
TELEFON: 0216 398 88 90
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:16 – 21:52
Hafta sonu: 09:11 – 17:18

 • Talha

  Kombi konusundaki tercihimizi bir hayli fazla beğenilen İmmergas markasından yana kullandık. Özellikle ekonomik modellere sahip olması bu konuda beklentimizi fazlasıyla karşılamış durumdaydı. Kombiyi aldıktan sonra bir süre boyunca kesinlikle bir sorun görmedik. Ancak ilerleyen dönemlerde eskiyi aratacak düzeyde bir performansa sahip durumdaydı. Bizde daha fazla vakit kaybetmeden doğrudan İmmergas Servis Sultanbeyli adresinde karar kıldık. Servis işinin ehli ustalarla birlikte kombide çıkan arızayı hemen çözdü. Ve bize kombiyi neredeyse ilk performansına yakın bir şekilde sunmuş oldu. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir süreçti. Servis konu hakkında gerçekten çok ilgili bir şekilde davrandı. Ve sorunu tahminimizden çok daha hızlı bir şekilde çözdü.

 • Tuncay

  İmmergas marka kombiyi daha önce hiç kullanmamıştım. Evlenirken evimizde İmmergas marka kombi olmasını tercih ettik. Aldığımız kararın şu an bile oldukça doğru olduğunu düşünüyoruz. Ancak, İmmergas marka kombimizde sıcak su gelmeme problemi yaşadık. Bunun üzerine eşim İmmergas servis Sultanbeyli numarasıyla iletişim kurdu.
  İmmergas servis Sultanbeyli çalışanları; evimize gelerek sorunu çözmeye çalıştı. Isınan suyun bir kısmının kalorifer sistemine karışmasından dolayı sıcak su gelmeme sorunu yaşandığını bildirdiler. Buna ek olarak, üç yollu vananın arızalanmasından dolayı bu sorun meydana gelmiş. Sorunun ne olduğunu kısa zamanda anlayan İmmergas servis çalışanları; sorunu çözmek adına hemen faaliyete başladı. Beni kısa zamanda kombime kavuşturdukları için gerçek bir teşekkürü hak ediyorlar!

 • Beytan

  Kendim devlet okullarında Matematik öğretmenliği yapıyorum.Geçtiğimiz yıl tayinim çıkınca İstanbula’a yerleşmek zorunda kaldım. Sultanbeyli ilçesinde kitaladığım evde Immergas marka kombi kullanılıyordu.. Geçtiğimiz 1 sene boyunca tek bir sorun bile yaşatmayan kombim son bir haftadır aşırı derece bir gürültü ile çalışmaya başladı. Oldukça rahatsız eden bu gürültü için Immergas Servis Sultanbeyli şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelen ekip fanda arıza olduğunu tespit edip kısar süre içerisinde arızayı gidererek beni sinir bozucu gürültüden kurtardılar.

 • Demir

  Kirada oturduğumuz zamanlarda evde başka bir marka kombi kullanılıyordu. Fakat o markayla çok sorun yaşadığımızdan dolayı yeni ev aldığımzda uzun araştırmalar sonucu Immergas marka kombi aldık. İlk birkaç sene bize hiçbir sorun yaşatmayan kombimiz bir süre önce 20 kodlu hatayı vermeye başladı. Kod hakkında bilgi almak için internette küçük bir gezinti yaptım. Cihazı resetleyerek sorunun çözülebileceği yazıyordu. Bu işlem başta sorunu çözse de bir süre sonra işe yaramamaya başladı. Ben de cihaza zarar vermemek adına Immergas Servis Sultanbeyli şubesini aradım. Gelen servis minik birkaç işlemle kısa sürede sorunu çözdü.

Call Now ButtonServis Çağır