İstanbul

İmmergas Servis Bahçelievler

ŞİRKET ADI: YÖN TESİSAT
ADRES: FEVZİ ÇAKMAK MAH.UMMAN SOK NO:17 Bahçelievler İstanbul
TELEFON: 0212 452 77 97
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00

  • Sertaç

    İmmergas kombimi Ağustos 2019 tarihinde satın aldım. Bu zamana kadar sorunsuz olarak kullandığım kombimde 23.11.2019 tarihinde su kaçırma problemi meydana geldi. Komibinin derecesini yükseltirken bir anda vanalardan su damlamaya başladı. Ne olduğunu anlamadığım için vakit kaybetmeden İmmergas servis Bahçelievler ile iletişime geçtim.
    Şirinevler sakini birisi olarak, İmmergas servis Şirinevler hizmeti almaktan dolayı oldukça memnunum. Yukarıdan anlattığım sorun tamamen benim su basıncını iki barın üzerine çıkarmamdan kaynaklanıyormuş. Bu yüzden, kombide su akıtma meydana gelmiş. Su basıncı, 3.1 barın üzerine çıkmış. Sorunu kısa zamanda çözen ve bana kombiyi nasıl kullanmam konusunda tavsiye veren İmmergas servis çalışanlarına çok teşekkür ederim!

  • Deniz

    Öğrenci evinde kalan 3 arkadaşız. Ev sahibimiz zamanında Immergas ‘ın eski model bir kombisini taktırmış. Isıtma konusunda problem yaşamıyoruz fakat 1 haftadır sıcak su problemi yaşamaktayız. Ev sahibimiz gerekli ilgi alakayı göstermiyor. Öğrenci olduğumuz için de masrafa girmek istemiyoruz. Bu bölgede bu sorunumuzu çözecek uygun bir teknik servis var mıdır?

Call Now ButtonServis Çağır