İstanbul

İmmergas Servis Üsküdar

İmmergas yıllık 600.000 adet üretim kapasitesi ve 1.200 kişiden oluşan profesyonel kadrosuyla, Dünya çapında ileri teknolojiye sahip üretim tesisleri ve AR-GE merkezleri ile sektöre öncülük eden bir firma olarak bilinir. İmmergas üretim gücünü ve kapasitesini, uluslararası yeni pazarlara açarak hedeflerini ilerletme ilkesini benimseyen bir markadır.

İmmergas en yüksek enerji verimliliğini kullanan teknoloji ve çözümleri ile doğaya ve insanlara gerektiği saygıyı verebileceği inancıyla hedeflerini her geçen gün büyütmekte olan bir firmadır. En fazla tercih edilen ürünlerinden biri olan kombiler insan hayatını ısıtma ve sıcak su kaynağı olarak kolaylaştıran elektronik eşyalardır. Çok fazla kullanılan ürünlerin de beraberinde arıza getirmesi kaçınılmaz olacağı için bu arıza çözümleri için birçok noktada teknik servisler bulunur.

Onlardan birisi olan İmmergas Servis Üsküdar şubesi olarak arıza hizmetimizin yanında bakım, montaj gibi servisler veriyoruz ve bizi tercih eden müşterilerimizden de oldukça iyi dönüşler alıyoruz. Bizden hizmet almak ve ürünler/hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için ilgili iletişim numarasının ucundaki müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: ORTAKLAR MÜHENDİSLİK
ADRES: BULGURLU MAHALLESİ BAĞLAR CADDESİ NO: 28 – 1 Üsküdar İstanbul
TELEFON: 0216 443 15 30
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: MAYTES
ADRES: BURGURLU ÜŞPINAR CADDESİ NO: 75 / A Üsküdar İstanbul
TELEFON: 0216 325 74 67
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 07:32 – 19:47
Hafta sonu: 09:01 – 17:02

 • Canberk

  Yeni bir kombi satın almak için tercihimizi konu hakkında bir hayli fazla övülen İmmergas markasından yana kullandık. Özellikle çevremizin bir hayli fazla söz ettiği markalardan biri olmuş durumdaydı. Satın almış olduğumuz kombi ilk dönemlerde tüm ailemizi memnun edecek bir performans sunuyordu. Ancak ilerleyen dönemlerde kombinin ısıtma özelliğinin yeterince iyi çalışmadığını gördük. Kış aylarında bu durum çok fazla can sıkıcı olmaya başlamıştı. Bizde bu can sıkıcı soruna çözüm bulabilmek için soluğu hemen İmmergas servis Üsküdar adresinde aldık. Servis sorunun çok basit bir arızadan kaynaklı olduğunu çözdü. Cihazı bize ilk günkü gibi teslim ederek bundan sonraki aşamada nelere dikkat etmemiz gerektiği hakkında uyarılarda bulundu.

 • Mahmut

  İmmergas marka kombimi; ürünün kalitesine güvenerek satın almıştım. Ancak, maalesef, beklentilerim tam olarak karşılanmadı. Her şeyden önce, kombim, ses yaparak çalışıyordu. Bu durum, ev ahalisi olarak, bizleri çok fazla rahatsız ediyordu. Bu durumdan kurtulmak adına İmmergas servis Üsküdar ile iletişim kurdum. Bulgurlu’da oturan birisi olarak İmmergas servis Bulgurlu hizmeti verdiklerini de söylediler.
  İki gün sonra evime gelen İmmergas çalışanları; cihazın fan motorunda bir sorun olmasından şüphelendi. Ancak, fan motorunun sorunsuz olarak çalıştığı tespit edildi. Bunun üzerine, cihazın devir daim motorunda bir sorun olabileceğini düşündüler. Bu düşünceleri doğru çıktı. Sorunu kısa sürede çözen İmmergas servis yetkilileri işinizi gerçekten çok düzgün yapıyorsunuz!

 • Selim

  Ailemin evinde uzun seneler boyunca Immergas marka kombi kullanılmaktaydı ve kombiden fazlasıyla memnundular. Ben de evlendiğim zaman kombi satın alırken bunu göz önünde bulundurarak Immergas marka kombi satın aldım. Satın almış olduğum ilk seneler hiçbir arızası ile karşılaşmadığım kombi son bir yıldır sürekli arızalar vermeye başladı. Son olarak 28 nolu hatayı veren kombim için Immergas Servis Üsküdar şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip devrede su kaçağı olduğu için böyle bir arızanın yaşandığını söyleyip kısa süre içerisinde kaçağı gidererek sorunumu çözmüş oldu.

 • Ayhan

  Oturduğumuz eve kiracıyız. Ev sahibimiz Immergas marka kombi taktırmış. Bu evde yaklaşık 2 senedir oturuyoruz ancak son 1 sene kombimiz evimizi bir türlü ısıtmıyor. Hatta ısıtamıyor demek daha doğru olur. Çünkü açık olan kombi bir saat sonra kendiliğinden kapanıyor. Ne sıcak sudan yararlanabiliyoruz ne de evi ısıtmasından. Gelen servislerin hiçbiri sorunu çözemedi. Sürekli reset atıyoruz, faturalar desen oldukça kabarık. Ne yapacağımızı şaşırdık. Lütfen bize yardımcı olun.

 • Süleyman

  Kullanıcı kaynaklı olduğunu düşündüğüm arıza için firmayı aradım. Önce arıza ve sorunu detaylı şekilde not aldılar. Sonra adresimi alarak ekip yönlendireceklerini söylediler. Aynı gün gelir dediler ama ben beklemiyordum. Ekip adresime hemen geldi ve cihazı inceleyerek kullanıcı kaynaklı düşündüğüm arızayı tespit ederek hemen onardılar. Ekip alanında uzman ve güler yüzlü olması İmmergas servis Üsküdar hizmeti alma noktasında beni çok memnun etti.

 • Fatma

  Uzun yıllardır müteahhitlik yapıyorum. En son yaptığım binadaki tüm dairelere İmmergas marka kombi taktırdım. Üstünden yaklaşık 2 yıl geçti üzerinden ve en son kiraya verdiğim dairemdeki kombinin düğmesinin içe göçük olduğunu sonradan farkettim. İletişim bilgilerine internetten ulaştığım İmmergas Servis Üsküdar yetkililerini arayıp durumu bildirdim ertesi gün gelip yedek parça ile problemi hallederek benden tam not alan ekibi herkese öneriyorum.

 • Suat

  Uzun yıllardır işyerimizin ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan Immergas markasına ait kombimizin ekranı geçenlerde 05 nolu arıza kodunu vermeye başladı. Yakınımızda olan Immergas Servis Üsküdar şubesine ait ekibi çağırdığımızda sıcak su sensörünün arızalandığını söyleyerek parça değişimi yapılması gerektiğini söyledi. Yaklaşık 1 hafta kadar yedek parçayı bekledikten sonra gelen yedek parça takıldıktan sonra kombimizin sorunu ortadan kaldıran şubeyi çevremde bu markanın kullanıcıları olan herkese tavsiye ediyorum.

Call Now ButtonServis Çağır