İstanbul

İmmergas Servis Kadıköy

Kombi hayatımızda büyük bir önem kaplayan ısınma ihtiyacı için en teknolojik çözümlerden birisidir. Hem su ısıtma hem de ısınma konusunda iş yerlerimiz ve evlerimiz için bir numaradır. Kombiler sanayi ve ev tipi olmak üzere iki şekilde üretilir. Bu iki şekilde ebatları ve kapasiteleri değişir.

Tabii ki her teknolojik alette olduğu gibi kombilerin de en kalitelisi tercih ediliğinde yüksek verim elde edilir. Bu yüzden İmmergas olarak sizler için en kaliteli kombiyi üretiyoruz. Biz üretimlerimiz sırasında kaliteden ödün vermesek de siz değerli müşterilerimizin kullanımı da önemlidir. Kombilerin bakımı düzenli yapıldığı sürece arızalanma ihtimali en düşük seviyededir. Olur da donanımsal bir problemden dolayı arıza veriyorsa da ilk işiniz servisimizi aramaktır.

Kadıköy ve çevresinde oturuyorsanız hiç şüphesiz bize ulaşabilirsiniz. İmmergas Servis Kadıköy olarak bakım ve tamirat işleriniz için buradayız. Bakım ve tamirat işlerinde taktığımız her yüksek kalite parça ve işçiliğimize bir yıllık garanti veriyoruz. İşinde başarılı, donanımlı ve deneyimli teknik ekimizle birlikte bir telefon uzağınızdayız.


ŞİRKET ADI: EK-SAN YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT
ADRES: BAĞDAT CADDESİ NO:86 / 21 Kadıköy İstanbul
TELEFON: 0216 367 10 03
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00

 • Erhan U.

  İmmergas kombimizi aldık kurulumunu gerçekleştirdik. Piyasanın pek de eskimemiş olan kombi modellerinden birini tercih ettik bizim için yeterli seviyede göründüğünden dolayı fakat ekonomik anlamda yansıması açıkçası biraz sert oldu. Immergas Servis Kadıköy olmasa, yeni kombimizdeki parça probleminden haberimiz de olmayacak ve uzun vadeli olarak küçük bir arıza nedeniyle ekonomik anlamda da zarar görecektik

 • Immergas Servis Kombi Bakımı | Webzura - Web Haberleri, Teknoloji ve İnternet

  […] İmmergas Servis Kadıköy şubesi tarafından verilen özel kombi bakım hizmeti kombilerin performanslarını eskiye oranla yarı yarıya arttırmaktadır. Bakımla birlikte petek temizliği de yapılmaktadır. Böylece peteklerin içindeki pislikler temizlenmektedir. Kombinin çalışmasını güçleştiren ve sıcak suyun dolanmasını zorlaştıran pislikler temizlendiğinde kombi, daha düşük ayarda daha fazla performans göstermektedir. İmmergas Servis, bakım hizmetinin yanı sıra kombi arızalarına da çözüm bulmaktadır. […]

 • Abdülkerim Y.

  Kombi alacağınız zaman mutlaka markasından çok hem performansına hem ne kadar yaktığına hem de servis hizmetlerinin oturduğunuz bölgede nasıl olduğunu öğrenin, araştırın. Ben Kadıköy’ de daha önce oturduğum kiradaki evde popüler bir marka kombi kullanıyordum ve servis hizmeti rezaletti. Şimdi aynı ilçede başka bir eve geçtim ve burada İmmergas kombi var ve İmmergas Servis Kadıköy merkezinin hizmetleri diğer markanın servis hizmetlerine göre gerçekten çok üst düzey kalitede.

 • İmmergas Kadıköy Servis Telefonu: 444 78 56 -

  […] uygun standartlarda şekillendirilmiş servis altyapısı üzerinden kombi servisi hizmetleri İmmergas Servis Kadıköy merkezi tarafından sunuluyor. İmmergas markalı kombilerin modeli ne kadar yeni olursa olsun hem […]

 • Sercan

  Kombilerin en büyük problemleri nedir deseler bilmem fakat İmmergas marka kombilerin en büyük problemi servisleridir diyebilirim. İnsanı yaşamaktan soğutan bu servisler ne yazık ki müşteri ile bir gram olsun ilgilenmiyor ve üstüne üstelik eve geldikleri her serviste ayrı ücret talep ediyorlar. Belki diğer İmmergas kombi servisleri böyle değildir bilemiyorum fakat İmmergas Servis Kadıköy tamamiyle böyle çalışıyor. Belki gelen arkadaşlardan kaynaklıdır diyerek patronlarını dahi kaç kez aradık fakat hiçbir olumlu geri dönüş alamadık. Biz sorunumuzu çözmek için farklı bir servis çağırdık ve derdimizden kurtulduk. Eğer dertsiz başınıza dert açmak istemiyorsanız Immergas Servis Kadıköy ile hiçbir şekilde iletişime dahi geçmemenizi öneriyoruz .

 • Hüseyin

  Piyasadaki çok popüler markaların önemli bir kısmını kullanmış bir kullanıcı olarak bundan sonra asla İmmergas kombiden şaşmam. Her açıdan son derece kaliteli ve tasarruflu bir kullanım imkanı veriyor. Çünkü İmmergas Servis Kadıköy merkezi her konuda anında yanınızda oluyor. Tecrübeli ve uzman ekipleri ile çok hızlı şekilde başvurularınıza yanıt veriyor. Kadıköy’ ün her bölgesine hizmet veriyorlar. Bu sayede Kadıköy’ de nerede oturuyor olursanız olun İmmergas markalı kombi cihazlarınız için firmanın hizmetlerine başvuruda bulunabilirsiniz. Çok kaliteli hizmetleri, teknik servis hizmetlerinde bulabilmek çok olağan bir şey olsa da bu kaliteli hizmetleri çok düşük fiyatlarda bulabilmek pek görebileceğiniz bir durum değil.

 • Nuri

  Klima konusundaki tercihimizi her daim çok başarılı modellere sahip olan İmmergas markasından yana kullandık. Almış olduğumuz klimayı ailecek ilk zamanlarda sorunsuz bir şekilde kullanırken birden anlamadığımız bir sorundan kaynaklı olarak klimanın ilk günkü gibi verimli çalışmadığını gördük. Bu durum özellikle bunaltıcı yaz aylarında bizim için büyük bir sorun haline gelmiş durumdaydı. Bizde bu sorunun neden kaynaklı olduğunu öğrenebilmek için soluğu hemen İmmergas servis Kadıköy adresinde aldık. Bu servis yapmış olduğu kısa bir incelemenin sonrasında problemin neden olduğunu hemen çözdü. İlgili bakım işlemini yaptıktan sonra ise klimayı bize teslim etti. Halen ilk günkü veriminde klimayı kullanmaya devam ediyoruz.

 • Hikmet

  İmmergas marka kombimi yeni eve taşındığım süreçte satın almıştım. Oldukça memnun bir şekilde kullanıyordum. Ancak, satın almamın ardından beş ay geçtikten sonra kombimin çalışmadığını fark ettim. Bunun üzerine, İmmergas servis Kadıköy ile temas kurdum. Bostancı’da oturduğum için İmmergas servis Bostancı şubelerinin olup olmadığını sordum. Olumlu cevap almamla beraber servisi hemen evime çağırdım.
  Servis çalışanları evime gelerek sorunun çözülmesi için peteklerin ve boru hattının temizlenmesi gerektiğini söyledi. Bu konuda kendilerine güvendiğimi söyleyerek çözümü onlara bıraktım. İmmergas servis çalışanları; petek temizliğini oldukça titiz bir şekilde yaptı. Bu sayede, kombim, yalnızca birkaç gün içerisinde eskisinden daha kaliteli olarak çalışmaya devam etti.

 • Muhsin

  Yaklaşık 10 senedir oturduğum evimde Immergas marka kombi kullanıyorum. Geçen bu 10 yıllık süre içerisinde hiçbir arızası ile karşılaşmamıştım. Fakat performansından çok memnun olduğum kombi yakın zamanda kazandan su damlatmaya başladı. Eski bir model olduğu için baktığım birçok yerde parça bulunamıyordu. Son çare olarak internetten araştırma yapınca Immergas Servis Kadıköy ile iletişime geçtim. Oldukça profesyonel olan ekip aynı gün gelip kombimi götürüp, 1 hafta geçmeden tamir edilmiş bir şekilde kombimi teslim etti.

 • Melih

  Kadıköy ilçesinde bir cafe işletmecisiyim. İşletmeyi devraladığımda Immergas marka kombi kullanılıyordu. Memnundum, ben de hiç değiştirmedim. Fakat yakın zamanda bulaşık personeli suyun hiçbir şekilde ısınmadığını sürekli soğuk su geldiğini söyledi. Kış gününde personelimin soğuk suyla bulaşık yıkamasına gönlüm el veremezdi. Hemen vakit kaybetmeden Immergas Servis Kadıköy bayiisini aradım. Gelen teknik servis 06 arıza kodunun yaşandığını söyleyerek kombiye müdahele edip sorunu giderdiler.

 • Dila

  Kombim elektrik almıyor ve hiç açılmıyordu. Önce bir iki eşim denedi ama olmadı. Fazlada zorlamak ve bozmamak adına İmmergas servis Kadıköy firması ile iletişime geçtik. Firma oldukça deneyimli ve profesyonel şekilde işini yapıyor. Hemen arıza kaydı aldılar ve ekibi adresimize yönlendirdiler. Gelmeden önce aramaları da ayrı bir incelikti. Siz de kombi arıza ve sorunlarında güvenle firmayı tercih edebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir hizmet sunan belki de sayılı birkaç adresten biridir. Çok iyi niyetli ve işinde uzmanlar.

 • Alişan

  Kombiyi uzun zamandır bakım yapmamıştım ve bu konuda profesyonel destek almayalı bir yıl olmuştu. İmmergas servis Kadıköy hizmetleri için firma ile iletişime geçerek bakım hizmet talebinde bulundum. Ekip adresime gelerek kazan bakımından tutunda kombi içi parça kontrollerine kadar birçok detaya baktı. Son derece başarılı bir servis hizmeti, aldığımı düşünüyorum.

 • Suzan

  Tesisat içerisine biriken suyun kirlenmesi birçok kullanıcıda gördüğüm ve duyduğum bir sorundu. Özellikle son dönemde bu sorun kombinin verimsiz çalıştığını bana hissettirmeye başladı. Hemen İmmergas servis Kadıköy hizmetlerinden yararlanmak için firmayı aradım. Bana yardımcı olmak için son derece iyi niyetli çalışanlar yardımcı olarak tesisat içinde ki su temizliğinden bakımına kadar birçok konuda yardımcı oldular.

 • Güray

  Kombi petek konusunda uzman olduğunu sonradan öğrendiğim İmmergas servis Kadıköy firması, işinde uzman ekip ile faaliyetlerini sürdürüyor. Firma çalışanları yaptıkları işi severek yaptığı çok belliydi. Peteklerim ısınmıyor ve sorun yaşatıyordu. Hem sıcak su alamıyor hem de petekleri ısıtamıyordum. Verim konusunda sorun yaşadığım kombim ve peteklerim artık oldukça verimli çalışıyor.

 • Hasan

  Kombi içerisinde bulunan parçaların bakımlarının yapılması parça ömrünü uzattığını biliyordum. Bunu yapacak tecrübe ve özgüvene sahip değiliz. Bunun için İmmergas servis Kadıköy firmasına ulaştık. Firma çalışanları parça bakımını titzlikle geldiler ve yaptılar. Şimdi kombim daha verimli çalışıyor. Üstelik bu bakım tahmin ettiğimden çok daha kısa sürdü ve uygun fiyata bana sunuldu. Firmayı kesinlikle tavsiye ederim.

 • Melike

  Evimde kullanmakta olduğum Immergas marka kombim E01 arızası vermeye başladı. Bu şekilde çalışmayan kombim için internette küçük bir araştırma yaptım. Hatanın giderilmesi için internette kullanıcı olarak yapılacak işlemlerin hepsini denedim ancak yine de sonuç alamadım. Ben de hemen Immergas Servis Kadıköyşubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelen teknik servis ekibi kombimin gaz armatüründe sorun olduğunu tespit ederek hızlı bir şekilde tamir edip sorunumu giderdi.

 • Ersan

  Yaklaşık olarak 6 yıldır gibi uzun bir süredir kullanmakta olduğum Immergas markasına ait kombimin ekranında yakın zamanda 27 nolu hata belirdi. İnternetten araştırma yapınca kendimin çözemeyeceği bir sorun olduğunu anladım ve hemen Immergas Servis Kadıköy şubesine ulaştım. Oldukça hızlı bir sürede evime gelen teknik servis ekibi kombideki pompanın arızalanmış olduğunu söyledi. Kısa süre içerisinde arızayı gideren ekibin buna karşılık uygun bir fiyat ile sorunu çözmesi bizleri ayrıca sevindirdi.

Call Now ButtonServis Çağır