İstanbul

İmmergas Servis Ataşehir

İmmergas Servis Ataşehir olarak uzun yıllardır kombi üzerine Ataşehir ve çevresindeki müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Evimizin sıcaklığını ayarlamak ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak için kombilere ihtiyaç duyarız.

Bu kombilerin arıza çıkarma olasılığı ise çok yüksektir. Düzenli olarak bakımının yapılması değişmesi gereken parçaları var ise onları değiştirilmesi kombinin kullanım ömrünü uzatır. Makinenin enerjiden tasarruf etmesini de sağlar bu bakımlar. Kombinizin bakımının zamanı geldiği zaman size haber verir bakımınızı yapmaya geliriz. Bakım ve tamirat işlerinde taktığımız bütün parçalara 1 yıl geçerli garanti veririz.

Servisimizde profesyonel, sadece bu iş üzerine eğitim almış, deneyimli teknik elemanlar vardır. Pazar günleri hariç haftanın her günü hizmetinizdeyiz. Bize bir telefon ile ulaşabilirsiniz. Gelebildiğimiz en kısa süre içerisinde makinenizi tamir eder evde tamir yapılmayacak durumlarda makineyi şubemize getirir orada düzeltip ardından size montajını yaparız. Bize daima güvenebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizi mutlu eder. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Aklınızda şüphe kalmaması için buradayız.


ŞİRKET ADI: ÇUHADAROĞLU MÜHENDİSLİK
ADRES: ÖRNEK MH.ABDÜL ŞEBİK SK. NO:6 Ataşehir İstanbul
TELEFON: 0216 620 95 59
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: ELİT MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ
ADRES: FERHATPAŞA MAHALLESİ 99. SOKAK NO: 46 Ataşehir İstanbul
TELEFON: 0216 419 76 66
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:13 – 21:36
Hafta sonu: 09:15 – 18:00

 • Mahmut

  Kombi konusunda başarılı sonuçlar ortaya çıkardığından dolayı tercihimi İmmergas markasından yana kullandım. İlk başlarda kombi sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Ancak ilerleyen zamanlarda nedenini bir türlü anlayamadığımız bir şekilde ısıtma konusunda yetersiz gelmeye başlamıştı. Performansı eskiyi aratacak bir düzeye sahipti. Bizde bu durumdan kurtulmak için soluğu hemen İmmergas Servis Ataşehir adresinde almayı tercih ettik. Servis kısa bir süre içinde sorunun çözümünü sağlayarak ürünü bize teslim etti. Ve kombinin bakımının ne şekilde yapılacağına dair ufak tüyolar verdi. Bunlara dikkat ettikten sonra kombiyi eskisi gibi sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam ettik. Kombi halen sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

 • Anıl

  İmmergas marka kombinin popülerliğini ben de herkes gibi biliyordum. Ev tutma aşamasında kombimin İmmergas olmasını tercih ettim. Herhangi bir sorun yaşamadan kullandığım İmmergas marka kombide bir dönem sonra arıza meydana geldi. Bunun üzerine, İmmergas servis Ataşehir ile temas kurdum. İçerenköy’de oturmamdan mütevellit İmmergas servis İçerenköy hizmetlerinin olması beni çok memnun etti.
  Kombimin ses yaparak çalışmasından çok rahatsız olduğumu servis çalışanlarına bildirdim. Onlar da kombinin haznesindeki suda hava olma ihtimalinden şüphelendiler. Ancak, böyle bir durumun olmadığını anladılar. Ardından, cihazın sıcak su ile kaloriferi ayrıştırıcı parçalarında sorun olabileceğini düşündüler. Bu düşünceleri doğru çıktı. Beni bu soğuk kış günlerinde kombisiz bırakmayan İmmergas çalışanlarına çok teşekkür ederim!

 • Bilal

  Yaklaşık 2 senedir kiracı olarak oturduğumuz evde Immergas marka kombi kullanılmakta. Oturduğumuz 2 senelik süreçte kombinin hiçbir arızası ile karşılaşmadık. Fakat son bir haftadır açık olan kombimiz 1 saat içerisinde kendiliğinden kapanıyor. Havalar sıcak petekler için şimdilik bir sorun teşkil etmiyor ancak bu kendi kendine kapanmasından dolayı sıcak sudan da faydalanamıyoruz. Teknik servis çağırmadan burdan da sormak istedim. Bir kombi neden kendi kendine kapanır? Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevirim. Teşekkürler.

 • Dağhan

  Ataşehir’de bulunan emlak dükkanımızda Immergas marka kombi kullanıyoruz. Gerçekten de gerek ısınma gerek sıcak su bakımından kombiler insanı büyük bir külfetten kurtarıyor. Ancak kullanmakta olduğumuz kombi geçtiğimiz günlerde 02 kodlu arızayı vermeye başladı ve kendi kendine çalışmayı durdurmaya başladı. Gelen müşterilere ve misafirlere mahçup olmamak adına hemen Immergas Servis Ataşehir şubesini aradım. Oldukça ilgili olan ekip sorunun termostattan kaynaklandığını söyleyerek problemimizi çözdü.

 • Filiz

  Kombi su ısıtmıyordu ve bu durum beni son derece rahatsız ediyordu. Hemen İmmergas servis Ataşehir hizmeti için firmayı aradığımda hemen benimle ilgilendiler. Yakın ekip varmış, adresime yönlendirme yaparak sorunu aynı gün hallettim. Hızlı olmasının yanı sıra firmanın profesyonel şekilde işi yapması beni çok mutlu ettiği için yorum yapma gereği duydum. Piyasada böyle güvenilir ve kurumsal hizmet sunan çok az firma olduğu için tavsiye etmem firma ve müşteriler açısından iyi olur.

 • Fuat

  Kombiyi ikinci el aldım, fakat güzel çalışıyordu. Hatta yeni gibi sayılabilirdi. Garantisi geçtiği birkaç ay sonra kombi arıza yaptı. Bir yıl kadar kullandım ve sorun çıkarmamıştı. Kombi bakımı yapmadığım için bu sorun olabileceği söylendi. Hemen İmmergas servis Ataşehir firmasına ulaştım. Bana çok iyi niyetli yardımcı olan ekip hızlıca adresime gelerek önce bakım yaptılar sonra bir parça değiştirerek kombimi tekrar çalışır şekilde bana teslim ettiler.

 • Hakan

  Evimde uzun zamandır İmmergas marka kombi kullanıyorum. Geçenlerde kombimden birden garip sesler gelmeye başlayıp ekranda 3A hata kodunu verdi. Sitesinde voltaj düşük olabilir diye bilgi verdiği ve bu işlerden çok korktuğum için anında uygun servis bulamayınca elektrikçiye baktırdım fakat sorunu çözemediler. Ben de en sonunda İmmergas Servis Ataşehir şubesine ulaştım ve gelip hata kodunun sebebini hemen çözerek sıcak su sorunumuzun olmasından kurtardılar.

 • Ayhan

  Yaklaşık 5 senedir oturduğum evimde Immergas markasına ait kombi kullanıyorum. Geçen bu 5 yıllık süre içerisinde hiçbir arızası ile karşılaşmamıştım. Performansından çok memnun olduğum kombime nazar değdirmiş olacağım ki yakın zamanda kazandan su damlatmaya başladı. Eski bir model olduğu için baktığım birçok yerde de parçasını bulamadım. En son çare internetten iletişim bilgilerini bulduğum Immergas Servis Ataşehir ekibi ile iletişime geçtim. Oldukça profesyonel olan ekip aynı gün gelip kombimi götürüp, 1 hafta geçmeden tamir edilmiş bir şekilde kombimi teslim etti.

Call Now ButtonServis Çağır