İstanbul

İmmergas Servis Çekmeköy

İmmergas Servis Çekmeköy şubemizde de kalitemizden şaşmıyoruz. Hiç şüphe duymadan söyleyebiliriz ki ısınma herkesin en büyük ihtiyaçlarındandır. Bu durumda da kombiler dönemin en teknolojik ve pratik çözümüdür. Hem ev hem de iş yerlerimizde ısınma ve su ısıtma konusunda bizlerin en büyük yardımcısı olan kombiler de temelde iki farklı şekilde üretilir, sanayi ve ev tipi. Kombilerin boyutları, görüntüleri ve fiyatları da buna göre değişir.

Kombiler düzenli bakım gerektiren ürünlerdir. Özellikle kış aylarında kimse kombisinin arızalanmasını istemez. Bunun önüne geçmek için de alınabilecek en önemli önlemse düzenli bakımdır. Düzenli bakım için ise bize başvurabilirsiniz. Bazen bakım aksar ve bu da arızaya yol açar veya donanımsal problemler yaşanır o zaman da hiç şüphesiz bize başvurabilirsiniz.

İşinin ehli, bu alanda yıllarca çalışarak başarısını kanıtlamış teknik ekibimizle birlikte siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için bir telefon uzağınızdayız. Tamirat ve bakımlarda değişimini gerçekleştirdiğimiz parçalara bir yıl geçerli garanti veriyoruz. Pazar günleri hariç haftanın her günü bizler sizin için buradayız


ŞİRKET ADI: DRC ISI SİSTEMLERİ
ADRES: HAMİDİYE MAH. ULUBATLI HASAN CAD KÜRKÇÜ SOK. NO:31/1 Çekmeköy İstanbul
TELEFON: 0216 642 55 90
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: TÜM YAPI DOĞALGAZ
ADRES: MEHMET AKİF MAH. KÖKNAR CADNO:46/B Çekmeköy İstanbul
TELEFON: 0216 640 08 18
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 07:55 – 20:06
Hafta sonu: 09:13 – 18:02

 • Yılmaz

  Daha önce hangi markayı kullandıysam servisinden hiç memnun kalmadım. Birden fazla markanın kombisini kullandım ne özel ne de yetkili teknik servisleri işe yarar bir hizmete sahip değildi. Benim şanssızlığım mıdır nedir bilmiyorum derken, kampanyadan aldığım İmmergas kombi için ilk defa çağırdığım İmmergas Servis Çekmeköy merkezi sektöre yönelik tüm bakışımı ve umutlarımı değiştirdi. Çünkü daha önce hiç görmediğim bir kalitede hizmetleri var. Arıyorsun açıyorlar, çağırıyorsun aynı gün geliyorlar, cihazı yerinde tamir ediliyor ve bunlar için fahiş fahiş fiyatlar çıkartmıyorlar. Güler yüzlü ve anlayışı personelleri de adeta yanındaki hediyesi niteliğinde. Ben hizmetlerinden çok memnun kaldım, çok teşekkür ediyorum kendilerine.

 • Oğuz

  Kombi konusundaki tercihimizi çevremizden bir hayli fazla övgü alan İmmergas markasından yana kullandık. Özellikle ekonomik bir seçenek olması da bizi bir hayli cezbetmiş durumdaydı. Satın almış olduğumuz kombi modeli ilk dönemlerde herhangi bir sorun çıkarmadı. Ancak ilerleyen zamanlarda eskiye nazaran performansında değişiklikler olduğunu gördük. Artık eskisi gibi kombinin performansından memnun değildik. Bu sorunun neden kaynaklandığını öğrenmek için hemen İmmergas Servis Çekmeköy adresini tercih ettik. Servis işinin ehli ustalarıyla birlikte kombiden kaynaklı sorunu hemen çözdü. Ve bize ilk günkü performansında kombiyi teslim etmiş oldu. Her açıdan oldukça fazla memnun kaldığım bir servis süreci de bu şekilde tamamlanmış oldu.

 • Rıza

  İmmergas marka kombi satın almakta çok kararsızdım aslında. Yakın bir arkadaşımın kombinin indirimde olduğunu söylemesi sayesinde İmmergas kombi satın aldım. En başlarda herhangi bir sorun yaşamadığım kombide bir süre sonra ateşleme problemi olduğunu fark ettim.
  İmmergas servis Çekmeköy numarasını arayarak durumu izah ettim. Servis çalışanları, ertesi gün evime gelerek kombiyi inceledi. İmmergas servis Çekmeköy çalışanları; öncelikli olarak kombide gaz olup olmadığını kontrol etti. Bir başka deyişle, gaz vanalarının açık olduğundan emin olmak istediler. Ancak, gaz vanaları açık olmadığı için kombi ateşleme yapmamaktaymış. Kombiye reset atarak sorunu çözmeye çalışmıştım. Ancak, İmmergas servis çalışanları, bu konuda en doğrusunu yaptılar. Sonuç olarak, kombimde şu an için bir sorun yok!

 • Sermet

  Yakın zamanda kullanmakta olduğum Immergas marka kombim E01 arızası vermeye başladı. Bu şekilde çalışmayan kombim için internette küçük bir araştırma yaptım. Hatanın giderilmesi için internette kullanıcı olarak yapılacak işlemleri tek tek denedim ancak yine de sonuç alamadım. Ben de hemen Immergas Servis Çekmeköy şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelen teknik servis ekibi kombimin gaz armatüründe sorun olduğunu tespit ederek hızlı bir şekilde tamir edip sorunumu giderdi.

 • Oğuz

  Yazın yeni bir ev satın alıp, taşındık. Taşındığımız evde de Immergas marka kombi kullanılmaktaydı. Biz de araştırıp iyi bir marka olduğunu görünce hiç değiştirmeme kararı aldık. Fakat kış mevsimine girer girmez hiçbir şekilde istediğimiz verimi alamıyoruz. Ara katta oturuyoruz. Üst ve alt komşu kombisini yakmadığı sürece asla ev ısınmıyor. Biz de komşular kombisini yaksın diye dua etmekten başka bir şey yapmıyoruz. Böyle bir sorunu olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?

Call Now ButtonServis Çağır