İstanbul

İmmergas Servis Tuzla

Uzun senelerdir İstanbul’un Tuzla ilçesinde faaliyetlerini sürdüren İmmergas Servis Tuzla kombi bakım, kombi onarım ve kombi montaj alanında siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Firmamız alanında uzmanlaşmış personellerden oluşmaktadır. Müşterilerimizi memnun etmek, firmamızın gelişmesini sürdürmek ana ilkemizdir.

Başarılı olmak için; Herkesin ekip ruhu ile işini severek ve bilinçli çalışmasını sağlamalıyız

 • Tedarikçilerimizin kaliteye önem vermesini sağlamalıyız.
 • Çevrenin korunmasına katkıda bulunmalıyız
 • Kalitemizi sürekli kılmalı ve iyileştirmeliyiz,
 • Müşterilerimizin memnuniyetsizliklerini ve önerilerini adil, objektif ve gizlilikle ele alıp, yasal şartlara aykırı olmayacak şekilde en kısa sürede çözüme ulaştırmak,
 • Memnuniyetsizlikler değerlendirilirken mali yönden mağdur etmemek,
 • Müşterilerimize farklı kanallar sunarak memnuniyetsizliklerini kolaylıkla tarafımıza iletebilmelerini sağlamak,
 • Memnuniyetsizliklerin tekrarlanmaması, müşterilerimizin önerileri ve gelişen teknolojik şartlar doğrultusunda sistemimizi sürekli iyileştirmek,
 • Müşterilerimizin talep ve beklentilerini en iyi şekilde sağlayarak Müşteri Odaklılık anlayışını geliştirmektir.

Eğer sizin de İmmergas marka kombinize ait bakım, onarım veya montaj hizmetlerine ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış ekibimiz siz değerli müşterilerimize kombi bakım, onarım ve montaj alanında hizmet vermeye daima hazır.


ŞİRKET ADI: ŞAFAK ISI TESİSAT SİSTEMLERİ
ADRES: İÇMELER MAH. İNCESU SOK NO:20/A Tuzla İstanbul
TELEFON: 0216 392 13 00
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: ÇAKIR ELEKTRİK DOĞALGAZ
ADRES: ŞİFA MAHALLESİ HÜRRİYET GÜLİZAR SOKAK NO: 1-B Tuzla İstanbul
TELEFON: 0216 423 01 59
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:41 – 20:35
Hafta sonu: 09:39 – 18:23

 • Rıza

  Tuzla’da oturuyorum ve bu bölgede İmmergas markalı kombi modelleri oldukça yoğun şekilde kullanılıyor. Son derece gelişmiş kaliteye sahip olmasına rağmen sektördeki rakiplerine göre çok uygun fiyatları bulunması, tercih edilmesinde ana etken. Bununla birlikte İmmergas Servis Tuzla merkezinin hizmetlerinin çok kaliteli olması da çok yoğun olarak tercih edilmesindeki en önemli etkenlerden birisi konumunda bulunuyor. İmmergas markalı cihazlar için son derece kaliteli ve ekonomik bir servis sunuyor. Üstelik Tuzla genelinde çok yoğun talep almalarına rağmen hiçbir müşterisini ileri bir tarihe öteleme gibi ciddiyetsiz bir hizmet yaklaşımında bulunmuyor. Bu sayede her ihtiyaç duyduğunuzda profesyonel kalitede uzmanların servis müdahalelerinden yararlanabilme şansına sahip olabiliyorsun. Bu yüzden Tuzla’da en çok tercih edilen kombi markası İmmergas.

 • Cem

  Kombi konusunda tercihimizi bu konuda bir hayli başarılı modellere sahip olan İmmergas markasından yana yaptık. Almış olduğumuz kombi ilk zamanlarda tam olarak aradığımız gibi çıkmıştı. Ancak ilerleyen zamanlarda her teknolojik cihazda olduğu gibi bunda da ufak arızalar çıkmaya başladı. Bizde bu sorundan acil bir şekilde kurtulmak için soluğu doğrudan İmmergas Servis Tuzla adresinde aldık. Yapılan araştırmadan sonra servis sorunun neden kaynaklı olduğunu hemen bulmuş oldu. Sorunun çözümünü sağlayarak tarafımıza ilk günkü gibi performansında kombiyi teslim etti. Özellikle servis sürecinden her anlamda oldukça memnun kaldık. Kombi arızasının bir çözüme kavuşması tahminimizden daha kısa bir süre içinde gerçekleşmiş oldu.

 • Mirsat

  İmmergas marka kombi sahibiyim. Ancak bugüne kadar hiçbir şekilde servis çağırmamıştım. Kombiden su akmasından dolayı çareyi İmmergas servis Tuzla numarasını aramakta buldum.
  İmmergas servis Tuzla, evime gelerek kombiyi detaylı olarak kontrol etti. Su doldurma vanasının arızalanmasından dolayı kombinin su akıttığını ifade ettiler. İmmergas servis çalışanları; parça değişimi yapılması gerektiğini ifade etti. Bu noktada, kendilerine özel olarak, teşekkür etmek istiyorum. Çünkü, yedek parçaları, orjinal ve A kalite olmasına rağmen benden oldukça uygun bir ücret aldılar. Başka servislerin hem kalitesiz yedek parça verdiğine hem de oldukça pahalı bir fiyata sattığına defalarca şahit oldum. Bu yüzden, İmmergas’ın ayrı bir alkışı hak ettiğini dile getirmek gerekiyor.

 • Hilmicem

  Uzun yıllar önce oturduğum muhite doğalgaz hattı gelince ben de uzun araştırmalar yapıp eve Immergas marka kombi taktırmıştım. Aradan geçen bu süre içerisinde bana hiçbir arıza çıkartmayan kombim yakın zamanda E10 arızası verdi. İnternetten bakınca basıncın düşmesinden dolayı bu hata ile karşılaşıldığı yazıyordu. Ben de olması gereken değere getirdim ancak bir gün sonra basınç tekrar düşmeye başlıyor. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

 • Sedef

  Aldığım Immergas marka kombi ilk zamanlar tıkır tıkır sorunsuz bir şekilde çalışırken geçtiğimiz ay 27 kodlu hatayı verdi. Gelen Immergas Servis Tuzla şubesi tamirini yapıp gitti. Ancak o günden sonra faturamda inanılmaz bir artış oldu. Durumu gelen zamlara yorsam da komşuların faturasını kıyaslayınca benim faturamda astronomik bir fark olduğunu farkettim. Önümüzdeki ay da yüksek meblağda faturayla karşılaşmak istemiyorum. Bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var.

 • Cem

  Kombinin yaz ve kış modları kullanılamıyordu. Verimsiz çalışıyor ya da hiç çalışmıyordu. Bende hemen İmmergas servis Tuzla firması ile iletişime geçerek bu konuda destek istedik. Adresime hemen geldiler, cihazı açtılar incelediler, yerinde onarım yaparak bana teslim etmeleri beni çok mutlu etti. Üstelik ücret olarak beni rahatsız etmedi uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunuyorlar.

 • Ertem

  Günümüzde elektronik bir ürün alırken maliyetinden de ötürü yüz defa düşünüp bir kere alıyoruz. Aksi takdirde hem cebimizden hem de zamanımızdan olduğumuzun hepimiz bilincindeyiz. Ben de elli kez düşünmenin sonucunda İmmergas markasında karar kılmıştım. Fakat geçtiğimiz günlerde şu ana kadar sorunsuz bir şekilde görevini yapan kombim F18 kodlu arızayı vermeye başladı. Çağırdığım İmmergas Servis Tuzla ekibi sorunun ekran kartından kaynaklandığını tespit ederek değişimini yaptı ve sorunu ortadan kaldırdı.

 • Enver

  Tuzla‘da bulunan deri atölyemizde sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılamak için Immergas marka kombi kullanıyoruz. Ara ara ufak tefek arızalar veren kombimiz son olarak 01 arızası vermeye başladı. Hemen çağırdığımız Immergas Servis Tuzla teknik servis, kombinin elektronik kartında arıza olduğunu bizlere bildirdi. Tamiratını deneyeceklerini söyleyen firma 2 gün içerisinde elektronik kartın tamiratını yapıp kombimizi bize teslim ederek sıcak su eksikliğimizi giderdiler

 • Uğur

  Yaklaşık 5 senedir kiracı olarak oturduğum evde Immergas marka kombi kullanıyoruz. Şu zamana kadar geçen süre içerisinde de hiçbir sorunu ile karşılaşmamıştık. Ancak geçtiğimiz hafta su ısıtmama problemi yaşatmaya başladı. Koronva virüs ile mücadele ettiğimiz şu günlerde her gün duş almak zorundayız. Ancak kombimiz arızalı olduğu için alamıyoruz. Çünkü suyu ısıtmıyor.. Lütfen bu konu hakkında bize yardımcı olur musunuz?

 • Özel İmmergas Kombi Servisi ile Kombileriniz Artık Güvende! - Ayhan KORKMAZ

  […] parça değişimi gerçekleşti ve bunun için 1 yıl garanti belgesi de tarafıma sunuldu. Özel Tuzla İmmergas Servisi adresini tavsiye ediyorum çünkü bu sektörde garantili servis hizmeti sunan firma sayısı yok […]

Call Now ButtonServis Çağır