İstanbul

İmmergas Servis Kağıthane

Güvenirlik ve Hizmet İmmergas markası için başarısındaki temel gereksinim olmuştur; böylece tüketiciler satın aldıkları ürünlere her durumda güvenebilecekleri ortam oluşur. İmmergas yenilikçi ruhu sayesinde bu kadar başarılı bir marka haline gelmiştir.

Bu durum bugün, ev ortamının rahatlığın ötesine geçmesi anlamına geliyor yani yenilenebilir enerji kaynakları yardımıyla daha fazla tasarruf sağlayan ve daha az tüketen cihazlar üretmek demektir. Hizmet kalitesi İmmergas’ı, bulunduğu her ülkede rakiplerinden farklı kılan özelliklerinden biridir. Bunun sebebi sektördeki profesyonellerle olan ilişkilerden, her zaman güncel olarak bilgilendirilmeye duyulan ihtiyaçtan, mümkün olan en kısa sürede müşteri taleplerine cevap vermeye hazır olduklarından kaynaklanmaktadır.

Bu nedenle İmmergas, yıl boyunca döneminde haftada 7 gün hizmet veren sektörde nadir firmalarındandır. Onlardan birisi olan İmmergas markasına ait İmmergas Servis Kağıthane servisi size uzman kadrosu ile kombilerinizin arıza, bakım, onarımını yapmak üzere bir telefon kadar uzağınızda hizmet vermek için beklemektedir. İstediğiniz zaman iletişim bilgilerinden bize ulaşarak her türlü konu hakkında bilgi alabilir arıza bildirimi yapabilirsiniz


ŞİRKET ADI: ÇELİK ISI -ISI MAKİNA SAN VE TİC. LTD.ŞTİ
ADRES: ORTABAYIR M.TALATPAŞA CAD. DÜZ SOK NO:3/B GÜLTEPE Kağıthane İstanbul
TELEFON: 0212 278 89 89
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: ESTETİK YAPI İNŞAAT
ADRES: NURTEPE MH.OSMANPAŞA CADDESİ NO:41 – B Kağıthane İstanbul
TELEFON: 0212 321 48 98
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:35 – 20:30
Hafta sonu: 09:01 – 17:42


ŞİRKET ADI: TETA TESİSAT MAKİNA İNŞAAT VE MÜHENDİSLİK
ADRES: TALATPAŞA MAH.ÇELEBİ CAD.NO:3 Kağıthane İstanbul
TELEFON: 0212 220 32 30
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00

 • Ercan S.

  Buz gibi havada bizi yarı yolda bırakan İmmergas markalı bir kombim var ve bu kombi için İstanbul’ da servis bulamıyorum. Her aradığım servis en az 10 gün sonrasına randevu veriyor. Bu sürede evde çoluk çocuk donacak mı? Kağıthane İmmergas Servis hizmeti konusunda deneyimli olanların önerilerine açığım.

 • İmmergas Kombi Servis Kağıthane | Teknoso - Güncel Teknoloji Bloğu

  […] kombi cihazında arıza için yapılan talebe hızlı ve kaliteli müdahale gerçekleştiriyor. Kağıthane İmmergas Servis hizmetleri dahilinde bölge genelinde her zaman hazır durumda bulunan mobil ekipler, modern […]

 • Yasin

  Yeni bir kombi almak istediğimizde konu hakkında bir hayli fazla olumlu yoruma sahip olan İmmergas markasında karar kıldık. Özellikle bütçe dostu fiyatlar sunduğundan dolayı tam olarak bizim aradığımız cinsten bir seçenekti. Almış olduğumuz kombi ilk zamanlar bizi memnun edecek bir yapıya sahip olsa da, sonraları ısıtma konusunda bazı sorunların var olduğunu gördük. Soğuk kış aylarında bu durum bizim için daha da çekilmez olduğundan dolayı konuyu fazla uzatmadan İmmergas Servis Kağıthane adresine bıraktık. Servis işinin ehli ustalarıyla birlikte konuyu çok kısa bir süre içinde çözüme kavuşturmuş oldu. Bize de kombiyi ekibiyle birlikte oldukça hızlı bir şekilde teslim etti.

 • Selda

  Küçük çocuğu olan bir anne olarak kombimin çalışmamasının beni ne kadar zor durumda bıraktığını tahmin bile edemezsiniz! Kombi arızası yüzünden vakit kaybetmeden İmmergas servis Kağıthane numarasını aradım. Ancak, Çağlayan’da oturduğum için İmmergas servis Çağlayan şubelerinin olup olmadığını sordum. Olumlu cevap almamla beraber iletişim bilgilerimi kendilerine bıraktım.
  Evime gelen servis çalışanları, kombimin su kaçırdığını tespit etti. Sorunun sebebini anlamak adına gerçekten çok büyük çaba sarf ettiler. Kalorifer tesisatına çok fazla su eklenmesinden dolayı kombim su kaçırıyormuş. Bana, normal devre basıncının 1.5-2 bar arasında olduğunu söylediler. Tesisattan kaynaklı sorunu kısa zamanda çözen ve bizi tekrar kombimize kavuşturan İmmergas servisi, siz gerçekten bir tanesiniz!

 • Mehtap

  Yaklaşık 10 önce almış olduğum Immergas marka kombim, ilk senelerinde sorunsuz bir şekilde çalışırken geçtiğimiz günlerde 06 nolu hata kodunu verdi ve hiçbir şekilde çalışmadı. Ben de evimin yakınlarında bulunan Immergas Servis Kağıthane şubesine ulaştım. Kısa süre içerisinde gelen teknik servis ekibi kalorifer sensöründe arıza olduğunu tespit edip parça değişimi yaparak sorunu ortadan kaldırdı.

 • Taylan

  Kullanmış olduğumuz kombi ömrünü doldurduğu için yeni bir kombi almaya karar verdik. Komşumuzun da tavsiyesi üzerine Immergas markasında karar kıldık. Başlarda bizi hiç üzmeyen kombi geçtiğimiz günlerde 01 kodlu arızayı verdi. İnternetten küçük bir araştırmayla sorunun gaz vanalarında olabileceğini düşündüm. Ocağı denediğimde gazda bir problem olmadığını farkettim. Cihazı resetledikten sonra yine çözüm alamayınca hemen Immergas Servis Kağıthane şubesini aradım. Gelen teknik ekip sorunun elektrortlarda olduğunu tespit edip uygun fiyata problemi çözdü.

Call Now ButtonServis Çağır