İstanbul

İmmergas Servis Fatih

Hizmet kalitesi Immergas markasını bulunduğu her ülkede rakiplerinden farklı kılan özelliklerinden biridir. Bunun sebebi sektördeki profesyonellerle olan ilişkilerden, her zaman güncel olarak bilgilendirilmeye duyulan ihtiyaca kadar, mümkün olan en kısa sürede müşteri taleplerine cevap vermeye hazır olduklarından kaynaklanır.

Bu sebeple Immergas markası, yıl boyunca döneminde haftada 7 gün hizmet veren sektörde nadir firmalardandır. Immergas’ın organizasyon yönetiminde en önem verdiği unsurlardan birisi de müşterilere gerek telefon ile gerekse de evlerde verilen servis hizmetidir. Bu sebeple her noktada bulunan İmmergas teknik servisi bakımdan onarıma ve arızaya kadar her türlü hizmeti vermektedir.

İmmergas kombileriniz ile alakalı her türlü yaşadığınız problemde İmmergas Servis Fatih ekibimize ulaşarak arıza bildirimi yapabilirsiniz. Güler yüzlü ekibimiz ve alanında uzman kişilerde oluşan kadromuzun verdiği hizmetlerden müşterilerden tam not aldığımızı belirtmek isteriz. Her gün kendini geliştirmeye açık yenilikçi ekibimiz Fatih çevresinde İmmergas kombileriniz için teknik servis arayışındaysanız tam da size göre olduğunu belirtmek ister hizmetimizden memnun kalacağınızı da sizlere temin ederiz.


ŞİRKET ADI:EKSEN MÜHENDİSLİK
ADRES:AKŞEMSETTİN MAH. BALİ PAŞA CAD NO.45/A Fatih İstanbul
TELEFON:0212 531 82 41
ÇALIŞMA SAATLERİ:Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:HAKAN ÖZERTELEFON
ADRES:BATTAL GAZİ SOK. NO:123 / D Fatih İstanbul
TELEFON:0850 259 88 84
ÇALIŞMA SAATLERİ:Hafta içi : 09:30 – 20:55
Hafta sonu: 09:10 – 18:40
 • Nurullah

  İmmergas özellikle kombi konusunda çevremizden duyduğumuz kadarıyla oldukça iyi bir markaymış. Bizde yeni bir kombi almak istediğimizde doğrudan bu seçeneğe yönelmeyi tercih ettik. Zira bütçe dostu da olması bizi oldukça memnun etmiş durumdaydı. Almış olduğumuz klima modeli ilk zamanlarda oldukça iyiyken daha sonraki aşamalarda ısıtma konusunda performansının düştüğüne tanık olduk. Bizde bu durumdan kurtulmak için acilen İmmergas Servis Fatih adresine başvurmayı tercih ettik. Servis işinin ehli ustaları ile birlikte kısa bir inceleme sonrası sorunun tam olarak neden kaynaklı olarak ortaya çıktığını hemen çözmüş oldu. Bize de kombiyi eski veriminde hızlı bir şekilde sorunsuzca teslim etmiş oldu.

 • Kahraman

  İmmergas marka kombiden sıcak su gelmemesinden dolayı İmmergas servis Fatih ile iletişime geçtim. Topkapı’ya gelip gelemeyeceklerini sorduğumda İmmergas servis Topkapı hizmetlerinin olduğunu bana bildirdiler.
  Birkaç gün sonra evime gelen İmmergas servis çalışanları; suyu çok fazla açtığım için kombiden sıcak su gelmediğini bana iletti. Su açıldığı zaman cihaz yanıyordu. Ancak, kesinlikle sıcak su gelmiyordu. Kombide bir şekilde suyu ısıtma problemi bulunmaktaydı. İşte bu durum, benim suyu çok fazla açmamdan kaynaklanıyormuş. Kış aylarında olduğumuz için bir anlık dikkatsizlikle suyu çok fazla açmayı denemiştim. Bu konuda beni uyardıkları ve kombiyi nasıl kullanmam konusunda bana yol gösterdikleri için İmmergas servis çalışanlarına çok teşekkürler!

 • Nur

  Uzun yıllardır işyerimizin ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılahyan Immergas marka kombimiz yakın zaman 05 nolu arıza kodunu vermeye başladı. Yakınımızda olan Immergas Servis Fatih şubesini çağırdığımızda sıcak su sensörünün arızalandığını söyleyerek parça değişimi yapılması gerektiğini söyledi. Yaklaşık 1 hafta kadar yedek parçayı bekledikten sonra gelen yedek parça takıldıktan sonra kombimizin sorunu ortadan kalkmış oldu.

 • Kadir

  Elektronik bir ürünün uzun ömürlü olma yolunun bakımdan geçtiğinin farkındayım. Bu yüzden kombimin bakımlarını asla aksatmam. Bu konuda da bulunduğum muhitte alanında nam salmış olan Immergas Servis Fatih şubesinden şaşmam. Kış mevsimine girmeden aradığım servis gelip muntazam bir şekilde kombi ve peteklerinmin bakımını yapıp gittiler. Yaklaşık 5 yıldır kullandığım kombim bu sayede bir kez olsun bile arıza vermedi.

Call Now ButtonServis Çağır