İstanbul

İmmergas Servis Sarıyer

Türkiye’deki çalışmalarını, ülkemize ilk doğalgazın ulaştığı 1991 senesinde başlatan İmmergas, 2007 yılı itibari ile tamamıyla kendi sermayesi ile Türkiye pazarında yer almaya başlamış ve günümüze kadar kesintisiz yatırımlarına hız katarak, doğalgazın ulaştığı her ilde bayi ve servis organizasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Bugün, hızla yayılan doğalgaz dağıtımı planlarına göre, Türkiye genelinde doğalgaz ile yeni tanışan tüm illerdeki yatırımlarına da hızla devam ederek tüketicilerle buluşmuştur. Kombi alanında kendini kanıtlamış olan markamızın neredeyse bulunduğunuz her noktaya yakın servisi bulunmaktadır.

Onlardan birisi de İmmergas Servis Sarıyer olan şubemizin neredeyse tamamı alanında uzman ekipten oluşmaktadır. Siz servisimizi kullanan müşterilerimizden de oldukça iyi dönüşler alan servisimiz güler yüzlü ekibi ile size hizmet vermeyi beklemektedir.

Eğer ki Sarıyer çevresinde oturuyorsanız ve İmmergas kombinizin arıza da dahil olmak üzere bakım, onarım, montaj gibi hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız servisimiz tam da aradığınız hizmetleri vermektedir. İlgili numaradan bize ulaşabilir, telefonun öbür ucundaki müşteri hizmetlerinden istediğiniz sorunun cevabını alabilir, hizmet fiyatlarımız hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: ERTÜRK MÜHENDİSLİK TESİSAT YAPI MALZEMELERİ
ADRES: KEMAL İMİR KİREÇBURNU MAHALLESİ ARABAYOLU CADDESİ NO: 225 / A TARABYAÜSTÜ Sarıyer İstanbul
TELEFON: 0212 262 81 96
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: BABACAN DOĞALGAZ MÜHENDİSLİK
ADRES: MERKEZ MAH. ORTA ÇEŞME CAD NO:23 Sarıyer İstanbul
TELEFON: 0212 271 99 48
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: DETAYTEK GRUP İKLİMLENDİRME İNŞAAT VE ALT YAPI SİSTEMLERİ
ADRES: CUMHURİYET MAHALLESİ KAZIMKARABEKİR CADDESİ NO:1/B Sarıyer İstanbul
TELEFON: 0212 223 03 11
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00

 • Hasan Ali M.

  İmmergas marka kombimizden çok memnunuz ancak arada sıcak su ısıtma problemi oluyor. Tam banyodayken su birden soğuyor. Araştırdım, sordum, soruşturdum. Birçok kişi farklı marka kombilerde de aynı sorunu yaşıyormuş. Ama neden böyle bir sorun olsun ki… Ben de servisi aradım, gelip baktılar. Bu sorunla karşılaştığınızda su basın dediler ve nasıl yapacağımı da gösterdiler. Bir de yıllık olarak kombi bakımı yaptırmak bu soruları azaltabilirmiş. En kısa sürede bakım yaptıracağım, ama bakım yaptırdığı halde bu sorunla karşılaşan var mı, merak ediyorum.

 • İmmergas Servis Kaliteli ve Profesyonel Kombi Hizmeti

  […] İmmergas kombi ürünlerine yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmayla beraber İmmergas Servis Sarıyer ekibi olarak, çözüme odaklı olarak hizmet […]

 • İmmergas Servis Kaliteli ve Profesyonel Kombi Hizmeti - Blog Rehberi

  […] İmmergas kombi ürünlerine yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmayla beraber İmmergas Servis Sarıyer ekibi olarak, çözüme odaklı olarak hizmet […]

 • Sarıyer'de Güvenilir İmmergas Kombi Servisi | Asosyaller

  […] durumlar nedeniyle yaşanan sorunların tamamında profesyonel ekibimizle hizmete sahibiz. İmmergas Sarıyer kombi teknik desteğimizin ayrıcalıklarından her zaman […]

 • Mehmet

  İstanbul’da en köklü merkezlerden birisi olsa da Sarıyerde tüm elektronik ürünler için teknik srevis bulabilmek günümüzde halen büyük bir problem halinde bulunuyor. Benim gibi İmmergas markalı kombi kullanıcıları açısından hele çok ciddi bir problem haline dönüşebiliyor. En ufak arızalar için bile profesyonel teknik servis hizmeti alabilmek oldukça zorlu olabiliyor. Geçen gün kombinin ekranı tamamen gitti ama normal şekilde ısıtma ve sıcak su vermeye devam ediyordu. Yani sorunsuz şekilde çalışıyordu. Dolayısıyla ekranında bir sorun olduğu belliydi ancak yapabileceğim bir müdahale olmadığından internette biraz araştırma yaptım İmmergas Servis Sarıyer merkezini buldum, bana randevu verdiler. Bakalım hizmetleri nasılmış buradan herkesle deneyimlerimi paylaşırım.

 • Buğra

  Uzun süre önce satın aldığım İmmergas marka kombide performans anlamında bazı sorunlar ortaya çıktı. Bizimde teknolojik cihazlar hakkında yeterli bilgimiz olmadığından dolayı soluğu doğrudan İmmergas servis Sarıyer adresinde aldık. Servis kısa bir inceleme sonrasında sorunun tam olarak neden kaynaklı olarak ortaya çıktığını çözdü. Ve bize kombiyi eskisi gibi verimli bir şekilde teslim etti. Kombi kullanımı sırasında nelere dikkat etmemiz gerektiği hakkında da kısa tüyolarda bulundu. Gerçekten her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci olmuştu. Özellikle soğuk aylarda evin en çok kullanılan elektronik eşyasına doğrudan ulaşmamıza yardımcı oldular. Bundan sonraki süreçte de kombide bir daha sorun çıkmadı.

 • Semra

  İmmergas marka kombimi bilhassa arkadaş çevremin önerisiyle satın almıştım. Ancak, bir süre sorunsuz olarak çalışan kombim arıza yaptı. Bunun üzerine, İmmergas servis Sarıyer ile temas kurdum. Radyatörlerin üstü sıcak altı ise soğuktu. Bu durumdan dolayı, kombimle alakalı olarak epey sorun yaşıyordum.
  Tarabya’da oturan birisi olarak İmmergas servis Tarabya şubelerinin olması sayesinde kısa zamanda servis hizmeti alabildim. Servis çalışanları; sorunun cihaz girişinde bulunan filtrelerin tıkalı olmasından dolayı meydana geldiğini ifade etti. Ayrıca, peteklerin içerisinde tıkanıklık bulunmaktaymış. Bu yüzden, peteklerin temizlenmesi gerekmekteymiş. Sorunun ne olduğuna dair müşterilerini kısa zamanda bilgilendiren ve sorunu kısa zamanda çözen İmmergas yetkililerine teşekkürü bir borç biliyorum.

 • Derya

  Herkes gibi ben de kombi satın alrıken en kaliteli olmasının yanı sıra ekonomik olmasını düşünerek Immergas markasını tercih etmiştim. Kombiyi satın almış olduğum ilk seneler bana hiçbir arıza yaşatmayan kombim son bir haftadır 01 isimli arıza kodunu vermeye başladı. Ben de hemen Immergas Servis Sarıyer şubesini aradım. Gelen ekip kombimde ateşleme problemi olduğunu tespit etti. Ateşleme iyonizasyonunda meydana gelen arızayı kısa süre içerisinde gideren teknik servis ekibi kombimin sorununu ortadan kaldırmış oldu.

 • Volkan

  Ben de herkes gibi kombi alırken uzun araştırmalar sonucu muadillerinden bir miktar pahalı olan Immergas markasını tercih etttim. Başlarda kusursuz bir şekilde çalışan kombi, bir süre sonra düzensiz aralıklarla sıcak su arızası vermeye başladı. Fakat dediğim oldukça düzensizdi bu; bir gün veriyodu iki gün vermiyordu şeklinde. Teknik servisi çağırdığım iki günde de şansa çalışıyordu. Haliyle kendileri hiçbir müdahelede bulunamadılar. Fakat bu durum sinirlerimi iyice bozmaya başladı. Son olarak burdan sormak istedim. Sizce ne yapmalıyım?

 • Fatma

  Yaklaşık bir 4 önce almış olduğum Immergas marka kombim, ilk senelerinde sorunsuz bir şekilde çalışırken geçtiğimiz günlerde 06 nolu hata kodunu verdi ve hiçbir şekilde çalışmadı. Ben de evimin yakınlarında bulunan Immergas Servis Sarıyer şubesine ulaştım. Kısa süre içerisinde gelen teknik servis ekibi kombi sensöründe arıza olduğunu tespit edip parça değişimi yaparak sorunu ortadan kaldırdı.

 • Ertan

  Daha önce kullanmış olduğum kombi fazlasıyla sorun çıkarttığı için yıllar önce İmmergas marka kombi satın almıştım. İlk seneler kombim oldukça sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Fakat geçtiğimiz hafta kombim F4 hatası vermeye başladı. Ben de hemen İmmergas Servis Sarıyer şubesi ile iletişime geçtim. Gelek ekip iyonizasyon hatası olduğunu belirtip kısa süre içerisinde sorunumu çözdü.

 • Mümtaz

  Kullanmakta olduğum Immergas markasına ait kombimin son bir haftadır termostatı bozuldu. Kendi kendine açılıp duran kombimin kapalı kalması için sigortadan kapatmak zorunda kaldım. Ancak bu seferde sıcak sudan faydalanamıyorum. En azından termostatı devreden çıkarırsam tekrar açılmayacağını düşünüyor ama nasıl devreden çıkaracağımı bilmiyordum. Daha fazla bozmadan iletişime geçtiğim İmmergas Servis Sarıyer ekibi gelerek yerinde ve hemen problemimi çözdüler.

 • Muhammer

  Çok uzun senelerden beridir büyük bir memnuniyetle kullandığım Immergas marka kombim geçtiğimiz günlerde E03 isimli arıza kodunu verdi. İnternette yaptığım araştırma sonucu kullanıcı müdahelesinin kesinlikle kombi için büyük sorunlara yol açacağı yazıyordu. Bu sebepten dolayı kombimi kapatıp Immergas Servis Sarıyer şubesini aradım. Gelen teknik servis ekibi fanda sorun olduğunu tespit ettikten sonra parça değişimi yaptı ve sorunumu gidermiş oldu.

Call Now ButtonServis Çağır