İstanbul

İmmergas Servis Sancaktepe

Kombiler kullanım amacı sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılamak olan, ev ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan bir elektronik eşyadır. Oldukça pratik ve ekonomik bir çalışma prensibine sahiplerdir. Ancak zaman zaman arızlanabilen kombiler, arızalandıkları taktirde kullanıcılara büyük sıkıntılar yaşatabilir.

Bu noktada kullanıcı, hızlı ve işini düzgün yapan teknik servise ihtiyaç duyar. İmmergas Servis Sancaktepe olarak siz değerli müşterilerimizin kombi bakım, kombi arıza ve kombi montaj işlemlerini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İşinin uzmanı teknisyenlerden oluşan kadromuz her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmekte, siz değerli müşterilerimizin sorunlarına en doğru çözümü sunmak için gece gündüz çalışmaktadır.

Bunun yanında kaliteli hizmet karşılığında uyguladığı uygun fiyat politikasıyla müşterileri dostu olduğunu göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız siz değerli müşterilerimizi düşünmektedir. Sorunlarına en kısa sürede en doğru çözümü sunmaktadır. Sizin de İmmergas marka kombinizde bir arıza meydana geldiyse bize ulaşabilirsiniz. Bunun yanında kombi bakımı veya kombi montajı için de uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.


ŞİRKET ADI: BAKAN MÜHENDİSLİK KLİMA PROJE İNŞAAT
ADRES: ALEMDAĞ CADDESİ AŞKIN SOKAK NO:21/A Sancaktepe İstanbul
TELEFON: 0216 364 82 19
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: GENÇ ENERJİ INSAAT MAKİNE
ADRES: FERHATPAŞA MAH. FEVZİ ÇAKMAK CAD. NO:114 FERHATPAŞA Sancaktepe İstanbul
TELEFON: 0216 664 45 80
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:31 – 18:32
Hafta sonu: 09:01 – 17:59


ŞİRKET ADI: ERS YAPI DOĞALGAZ & ISI SİSTEMLERİ
ADRES: OSMANGAZİ MAHALLESİ HİLAL CADDESİ NO: 107/ 1 Sancaktepe İstanbul
TELEFON: 0216 251 05 37
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:44 – 19:36
Hafta sonu: 08:57 – 18:58


ŞİRKET ADI: AKTES MÜHENDİSLİK
ADRES: YENİDOĞAN MAH.BAHÇELİEVLER CAD. NO:20/1 Sancaktepe İstanbul
TELEFON: 0216 484 55 55
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:38 – 20:23
Hafta sonu: 09:19 – 18:44


ŞİRKET ADI: ARABUL TESİSAT
ADRES: KEMAL TÜRKLER MAH. UYSAL CAD. NO: 8 Sancaktepe İstanbul
TELEFON: 0216 622 49 89
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: ERS DOĞALGAZ MEKANİK İNŞAAT
ADRES: HİLAL CAD. OSMANGAZİ MAH. NO:107/1 Sancaktepe İstanbul
TELEFON: 0216 251 05 37
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: FSM MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ
ADRES: EYÜP SULTAN MAHALLESİ MERKEZ SOKAK NO:20 / 1 Sancaktepe İstanbul
TELEFON: Güncelleniyor..
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: GC ISI SİSTEMLERİ
ADRES: MECLİS MAH. SARITAŞ SK. 1 A 1 SANCAKTEPE/ İSTANBUL Sancaktepe İstanbul
TELEFON: 0216 620 86 20
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00

 • Sancaktepe İmmergas Kombi Servisi | Neo Piksel

  […] hizmet kalitesinde ise bu gibi durumları hiçbir zaman yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. İmmergas Servis Sancaktepe ayrıcalığımızı aktif olarak değerlendirerek en iyi standartları bulabilmeniz mümkündür. […]

 • Cenk

  Kombi konusunda tercihimizi konu hakkında sıklıkla övülen markalardan biri olan İmmergas markasından yana kullandık. Özellikle sahip olduğu bütçe dostu modeller tam olarak bizim aradığımız türdendi. Bu markadan satın almış olduğumuz kombi modeli ilk dönemlerde performans bakımından herhangi bir sorun çıkarmadı. Ancak bir süre geçtikten sonra kombimin eskisi gibi verimli bir şekilde çalışmadığını ailecek fark ettik. Konu hakkında ne yaparsak yapalım karşımıza çıkan bu sorunu bir türü aşamadık. Bizde daha fazla sıkıntı çekmemek için konuyu işin ehli ekibe yani İmmergas servis Sancaktepe adresine teslim ettik. Servis çok kısa bir süre içinde sorunun neden kaynaklandığını çözerek bize klimayı eski veriminde teslim etti.

 • Ozan

  Çok beğenerek aldığım İmmergas marka kombimin bir süre sonra çalışmadığını fark ettim. Daha doğru bir şekilde ifade etmek gerekirse, kombim çalışıyordu fakat ısıtmıyordu. Sorunun ne olduğunu anlayamadığım için İmmergas servis Sancaktepe numarasını aradım. Onlara İmmergas servis Sarıgazi şubelerinin olup olmadığını sordum. Aldığım olumlu cevap karşısında iletişim ve adres bilgilerimi bıraktım.
  İmmergas yetkilileri; bir süre sonra evime geldi. Kombinin çalışmasına rağmen ısıtmamasının kombinin termostat derecesinin düşük olmasından kaynaklandığını ifade ettiler. Ayrıca, kalorifer dönüş hattındaki filtrenin tıkanmış olmasından bahsettiler. Bu bağlamda, ilk olarak filtreyi temizlediler. Ardından, kombinin termostat derecesine yönelik ayarlama yaptılar. Tüm bu sorunları en kısa zamanda çözdükleri için onlara çok teşekkür ediyorum.

 • Ömer

  Özel bir öğrenci yurdundan yönetici konumunda çalışmaktayım. Yurdumuzda evimde de kullanmış olduğum Immergas marka kombiyi kullanıyoruz. Ancak evimde aldığım verimi maalesef yurtta alamıyoruz. Sıcaklık ayarını istediğim konuma getiriyorum, termostattan da istediğim ayarı yapıyorum fakat bir türlü ısınmıyor. Buna paralel olarak faturam da oldukça kabarık geldi. Bu sourunu nasıl çözebileceğim hakkında değerli yorumlarınızı bekliyorum.

 • Selim

  Sancaktepe ilçesinde bulunan işyerimizde Immergas marka yoğuşmalı kombi kullanmaktayız. Fakat geçtiğimiz günlerde kombi E02 nolu hata kodunu verdiğini gördük ve cihaz birden kapandı. İnternetten bakınca kombinin ısınmasından dolayı böyle olduğunu, 1 saat bekledikten sonra düzeleceği yazıyordu. Fakat üzerinden neredeyse 5 gün geçti ve hala açılmıyor. Bu durumda ne yapmalıyız? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa seviniriz.

 • Ayşe

  Yaklaşık olarak 6 yıldır kullanmakta olduğum Immergas markasına ait kombimin ekranında yakın zamanda 27 nolu hatayı verdi. İnternetten araştırma yapınca kendimin çözemeyeceği bir sorun olduğunu anlayarak hemen Immergas Servis Sancaktepe şubesine ulaştım. Oldukça hızlı bir sürede evime gelen teknik servis ekibi kombideki pompanın arızalanmış olduğunu söyledi. Kısa süre içerisinde arızayı gideren ekibin buna karşılık uygun bir fiyat ile sorunu çözmesi bizleri ayrıca sevindirdi.

 • Deniz

  Uzun zamandır kullandığım ve çevremde herkese önerecek kadar memnun olduğum bu zamana kadar bana hiçbir arıza çıkarmayan İmmergas markasına ait kombimin garantisinin bitmesi ile arızalarının baş göstermesi eş zamanlı oldu. Geçenlerde kombimin ekranında karşılaştığım F5 arızasından sonra İmmergas Servis Sancaktepe ekibini arayarak durumu bildirdim. Gelen ekip uzun incelemeler sonunda kombiyi uzun uzadıya tamir etmeye gerek kalmadan, hava basınç sensörü ile alakalı olan arızayı giderdiler.

 • Cihan

  Evimde kullanmakta olduğum Immergas marka kombim geçen hafta ekranında E01 arızası vermeye başladı. Bu şekilde çalışmayan kombim için internette küçük bir araştırma yaptım. Hatanın giderilmesi için internette kullanıcı olarak yapılacak işlemlerin hepsini denedim ancak yine de sonuç alamadım. Ben de hemen Immergas Servis Sancaktepe şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelen teknik servis ekibi kombimin gaz armatüründe sorun olduğunu tespit ederek hızlı bir şekilde tamir edip sorunumu giderdi bu sebeple bu ekibi çevremde kombi arayan herkese öneriyorum.

 • Kış Geldi! İmmergas Kombilerinizin Bakımını Yaptırdınız mı? | | EcanBlog

  […] gerekli çalışmaları yapıyor ve sürekli olarak yenilikler sunmaya gayret gösteriyoruz. İmmergas Servis Sancaktepe : 444 78 56 AYNI GÜN HİZMET Firmamızın İstanbul genelinde verdiği hizmetler sürekli olarak […]

Call Now ButtonServis Çağır