İstanbul

İmmergas Servis Esenyurt

ŞİRKET ADI: SENTEZ ENERJİ
ADRES: SADETDERE MAHALLESİ 46 SOKAK NO:2/1 Esenyurt İstanbul
TELEFON: 0212 690 36 36
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: ÖZAY ISI DOĞALGAZ VE MÜHENDİSLİK
ADRES: YENİKENT MAHALLESİ AŞIK ŞENTİK CADDESİ NO: 7 / A Esenyurt İstanbul
TELEFON: 0212 699 34 97
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:40 – 21:35
Hafta sonu: 09:28 – 17:49


ŞİRKET ADI: SOFİOĞLU MÜHENDİSLİK
ADRES: NECİP FAZIL KISAKÜREK MAH.YILDIZ SOK. 4 Esenyurt İstanbul
TELEFON: 0212 689 55 94
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 07:31- 19:51
Hafta sonu: 09:11 – 18:02

Harita bilgisi güncelleniyor…


ŞİRKET ADI: YAŞAM ISI SİSTEMLERİ
ADRES: İNÖNÜ MAH. BELDE CAD. NO: 70 Esenyurt İstanbul
TELEFON: 0212 620 44 00
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00

 • Ece M.

  Evde ben ve hanım gün boyunca çalışıyoruz. Çocuklarda tüm gün okulda olduklarından kombiyi geceleri ve hafta sonları yoğun olarak kullanıyoruz. Buna rağmen İmmergas kombi geçenlerde arızalandı. Sürekli farklı farklı hata kodları veren cihazda ne olduğunu tam anlayamadığım için kılavuzundan bakarak, sorununu çözemedim. Bu yüzden İmmergas Servis Esenyurt merkezini aradım. Yarın için randevu verdiler, umarım yüksek maliyet çıkarmadan sorunumu çözerler.

 • Esenyurt İmmergas Kombi Servisi

  […] ve onarım ihtiyaçlarına yönelik olarak profesyonel servis hizmetlerinden yararlanılabiliyor. İmmergas Servis Esenyurt ilçesi merkezi tarafından dünyanın en popüler ve en kaliteli kombi markası İmmergas’ nin […]

 • Refik

  Geçen yıl aldığımız İmmergas kombi, ilk yılını doldurduktan hemen sonra arızalanmaya başladı. Yetkili servisiyle birkaç defa onarım işlemleri gerçekleştirilmiş olsa da stabil bir kullanım performansı yakalanamadı. Bende artık şansımı özel İmmergas teknik servis merkezleri ile denemek istiyorum. Aradığımda telefonda saatlerce beklemeyecek, sorunum ne ise onu hemen anlayabilecek ve tabii ki kaliteli hizmeti uygun fiyata sunacak bir İmmergas servisi arıyorum. Esenyurt İmmergas Servis hizmetlerini daha önce kullanmış kişiler, eğer firmalar hakkındaki yorumlarını aktarırsa, herkesin firmalara ilişkin olarak bilgisi olacaktır. Böylelikle daha güvenilir ve daha doğru firmaları seçebileceğimizi ve isteğimize uygun bir teknik servis hizmeti alabileceğimizi düşünüyorum.

 • Nihat

  Kombi konusunda oldukça başarılı modeller ortaya çıkardığından dolayı kombi konusunda tercihimizi Immergas markasından yana kullandık. Zira çevremiz tarafından da bir hayli fazla övülen markalardan biri olmuş durumdaydı. Almış olduğumuz kombi ilk başlarda bizi oldukça memnun etse de, zaman geçtikçe kombinin geç ısıtma yaptığını fark ettik. Sorunu bir süre boyunca araştırsakta tam olarak neden kaynaklı olduğunu bulamadık. Bizde fazla zaman kaybetmeden soluğu hemen İmmergas Servis Esenyurt adresinde aldık. Servis kısa bir inceleme sonrasında sorunu çözerek ürünü bize teslim etti. Ve bize kombi bakımının nasıl yapılacağına dair çok kıymetli tüyolar verdi. Bu adımlara uyduktan sonra bir daha kombiden yana herhangi bir sorun çıkmadı.

 • Süleyman

  İmmergas marka kombimi çok severek satın almıştım. Uzun süre sorunsuz olarak kullandım. Ancak, geçtiğimiz Ekim ayında kombimin arıza yaptığını fark ettim. Bunun üzerine, İmmergas servis Esenyurt numarasını aradım.
  İmmergas servis Esenyurt; evime gelerek kombimin su akıttığını tespit etti. İlk olarak, kombimin su doldurma vanasının arızalı olmasından şüphelendiler. Ancak, herhangi bir arıza olmadığını fark edince bu sefer radyatörün havasını alarak su basıncını düşürdüler. Sonuç olarak, tüm bu işlemler neticesinde, kombimin su akıtma problemi ortadan kalktı. Emek vererek çalışmalarından dolayı İmmergas servis çalışanlarına teşekkür ediyorum. Cihazın garanti süresi içerisinde olmasından mütevellit herhangi bir servis ücreti almamalarını da takdir ediyorum.

 • Buğra

  Esenyurt ilçesinde bulunan özel bir kolejin öğretmenler odasında Immergas marka kombi kullanmaktayız. Fakat geçtiğimiz günlerde kombide 27 kodlu hatayı verdiğini farkettik. Olaya vakıf olmadığımız için hiç dokunmadık ve teknik servis arayışına girdik. Okulumuzda çalışan görevli hademede kartı bulunan Immergas Servis Esenyurt şubesini aradık. Gelen ekip sorunun kombinin içinde devirdaim yapan suyun yetersiz olduğunu söyleyerek kısa süre içersinde sorunu çözdüler.

Call Now ButtonServis Çağır