İstanbul

İmmergas Servis Maltepe

Kombiler her mevsimde kullanılan elektronik eşyalardır. Sürekli ve aralıksız çalışan her elektronik eşyanın kendi parçalarından ya da kullanıcı hatasından ötürü arıza çıkaracağı kaçınılmaz bir sondur. Bu sebep ile her markanın kombisinin çıkardığı arızalara göre hata kodları olduğu gibi bu kodlar İmmergas kombilerde de mevcuttur.

Ayrıca kombilerin yıllık rutin olarak bakımının yapılması gerekmektedir. Bu bakımlar teknik bilgisi olan uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Kombi arızalarının birçoğunun sebebi yıllarca bakımının yapılmamasından ötürü ortaya çıkan arızalar olduğu bilinmektedir. Bu sebep ile İmmergas Servis Maltepe olarak alanında uzman, sürekli kendisini geliştirmeye açık ve hevesli kadromuz ile kombi bakım, montaj, arıza hizmetlerini vermek için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Tüm bunların yanında güler yüzlü ekibimiz ile hizmetlerimizi yaparken bir yıllık garanti hizmeti sunuyor, hizmetlerimizden memnun kalacağınızın vaadini şimdiden veriyoruz. Maltepe çevresinde kaliteli hizmet veren ve aynı zamanda ekonomik olan profesyonel bir teknik servis arıyorsanız biz hep buradayız. Alanında uzmanlaşmış kadromuzla siz değerli müşterilerimize kombi bakım, onarım ve montaj alanında hizmet vermeye daima hazırız


ŞİRKET ADI: CEYHAN TİCARET
ADRES: BAĞLARBAŞI MAHALLESİ ÖZCAN SOKAK NO: 5 Maltepe İstanbul
TELEFON: 0216 370 01 44
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: MEKA MÜHENDİSLİK
ADRES: ÇINAR MAHALLESİ ÇıINAR SOKAK AKSOY SİTESİ A BLOK NO:11 Maltepe İstanbul
TELEFON: 0216 366 79 04
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: MEKATHERM İNŞAAT MÜHENDİSLİK
ADRES: ALTAYÇEŞME MAH. ATATÜRK CAD. SAMİBEY SOK. NO: 6/A Maltepe İstanbul
TELEFON: 0216 371 54 28
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: TESMAK YAPI
ADRES: CEVİZLİ MAH. AYHAN SOK. NO:50 / A Maltepe İstanbul
TELEFON: 0216 442 71 01
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00

 • Cahit Y.

  Evime kombi alacağım zaman yaptığım araştırmalar sonucunda tanıştım Immergas markasıyla. Diğer tüm markalar arasından sıyrılmayı başaran yapısı sayesinde dikkatimi çekmeyi de başardı açıkçası. Kullanımında herhangi bir problem ortaya çıkmaz diye düşündüm fakat kullanmaya başladıktan sonra çeşitli sorunlar yaşadım. Maltepe bölgesinde yaşadığım için kaliteli bir Immergas Servis Maltepe de ihtiyacım haline geldi. Arıza panelinde kod gözüküyor ama bir türlü çözemiyorum

 • Mustafa

  Garanti süresi boyunca ve hatta garanti süresinin bitmesinden sonra uzunca bir süre sorun yaşamadan, arızalanmadan kullandığım İmmergas kombim artık kendini bıraktı ve arızalandı. Aslında o kadar çok verimli kullandım ki hiç arıza onarımı yaptırmak zorunda kalmadan rahat bir kullanım gerçekleştirebildim. Bu yüzden arızalandığında hiç de şaşırmadım. Çünkü bu kadar süreden sonra arızalanması normaldir dedim. Arızalanınca İmmergas Servis Maltepe merkezine başvuru gerçekleştirdim ve servis talebi oluşturdum. Gelen servis personelleri kombiyi incelediler ve sorunu çözmek için müdahale etmeye başladılar. Ancak sonuç kombinin mevcut arızası giderilmediği gibi bazı parçalarda çatlak ya da kırıklar gibi daha farklı yeni sorunlarda ortaya çıktı. Gerçekten çok iyi iş yaptılar!

 • Celal

  Kış aylarının dondurucu soğugundan kurtulmak için kombi almayı tercih ettik. Özellikle bu konu hakkında en fazla ön plana çıkan markanın İmmergas olduğunu fark ettik. Hem bütçe dostu modellerinin olması hem de kaliteli ürünler sunması açıkçası bizi cezbetti. Satın almış olduğumuz İmmergas markalı kombi ilk dönemlerde herhangi bir sorun çıkarmazken, daha sonraki aşamalarda soğutma konusunda eskisi gibi başarılı olmadığını fark ettik. Uzunca bir süredir devam eden araştırmalarımıza rağmen sorunun neden olduğunu bir türlü çözemedik. Bizde daha fazla vakit kaybetmeden doğrudan İmmergas servis Maltepe adresini tercih ettik. Servis kısa bir süre içinde sorunun neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını buldu.

 • İbrahim

  Evlenirken evimize kombi alma noktasında İmmergas markasını tercih ettik. İmmergas markasının sorunsuz olarak çalışan kombisi sayesinde bu kararımızdan pek pişman olmadık. Ancak, günün birinde, kombimiz arıza yaptı. Bunun üzerine, İmmergas servis Maltepe numarasını aradım.
  İmmergas servis Küçükyalı çalışanları, adresime gelerek sorunun ne olduğunu belirlemeye çalıştı. Sıcak su açıldığı zaman petekler çok fazla ısınmaktaydı. Bu arıza meydana geldiği zamanlarda musluktaki sıcak su akışında dalgalanma olmaktaydı. Bir başka deyişle, suların bir ısınıp bir de soğuması söz konusuydu. Suyun açılması sırasında kalorifer kısmı, kapatma işlemini tam olarak yapmadığı için bu sorun meydana gelmekteydi. Sorunu bana net bir şekilde anlatan ve kısa zamanda çözen İmmergas servis yetkililerine çok teşekkür ediyorum.

 • Nurettin

  Kaç yıldır hiçbir sorun yaşamadan kullandığım emektar İmmergas kombi geçenlerde arızalandı. Kombi sıcak su verirken, petekleri ısıtmıyor. Petekleri ısıtırken, sıcak su vermiyor. Bu sorun için tam 4 farklı kombi servisine başvuruda bulundum. Bazıları sorunu tespit edemezken, bazıları neredeyse bir kombi fiyatında fahiş fiyatlar verdi, bazıları da direkt kombiyi değiştirmemi önerdi. Ancak hiçbir şekilde çözüm sağlayamadılar. Yeni bir kombi almak benim için şu anda mümkün olan bir şey değil, mahalleden birkaç tanıdık daha önce kullandıkları İmmergas Servis Maltepe merkezini önerdi. Son bir kez şansımı denemek için onları aradım. Hiç vakit kaybetmeden, hemen geldiler. 150 TL gibi bir ücretli parça değişimiyle koskoca firmaların çözemediği sorunu ekonomik şekilde çözdüler. O gün bugündür cihazda hiç sorun olmadan kaliteli şekilde kullanıyorum.

 • Tahsin

  Yaklaşık olarak 6 yıldır kullanmakta olduğum Immergas marka kombimin ekranında yakın zamanda 27 nolu hatayı verdi. İnternetten araştırma yapınca kendimin çözemeyeceği bir sorun olduğunu anladım ve Immergas Servis Maltepe şubesine ulaştım. Oldukça hızlı bir sürede evime gelen teknik servis ekibi kombideki pompanın arızalanmış olduğunu söyledi. Kısa süre içerisinde arızayı gideren ekibin buna karşılık uygun bir fiyat vermesi bizleri ayrıca sevindirdi.

 • Ahmet

  4 yıl önce aldığım Immergas marka kombimin bakımını yapmak için Immergas Servis Maltepe şubesini aradım. Gelen teknik servis ekibi bana ana eşanjör tankının delindiğini söyleyerek bana bir fiyat çıkardı. Ben de diğer yerlerden de fiyat araştırması yapmak istediğimi, bu yüzden onlardan birkaç gün süre istedim. Yaptığım araştırmalar sonucunda en uygun fiyatı Immergas Servis Maltepe ‘nin verdiğini farkedip, onlara yaptırdım. Sonuçtan memnunum.

Call Now ButtonServis Çağır