İstanbul

İmmergas Servis Beykoz

Kombiler, sıcak su ihtiyacını ve doğal gaz kullanımını karşılamak için ev ya da iş yerlerinde kullanılan ve kapladığı yer açısından da tasarruflu bir cihazdır. Bu dönemde neredeyse herkesin evlerinde kullandığı, hayatımızda büyük yer kaplayan, önemli bir üründür. Bu ürünün bozulmasını da kimse istemez. İki nedenden bozulabilir, birincisi bakımının aksatılması ikincisi kullanım ömrüdür.

Bakım zamanı gelen kombinizin bakımını yaptırmaya önem göstermelisiniz. Ve bazen bakım ve tamiratta parça değişimi gerekli olabilir. Biz İmmergas Servis Beykoz şubesi olarak taktığımız her bir parçaya 1 yıl geçerli garanti veriyoruz. Bizler işinde başarısını bu alandaki yıllarında kanıtlamış, profesyonel, deneyimli teknik elemanlarımızla kombinizin bakımı, parça değişimi, bozulma gibi durumlarında elimizden geleninin en iyisini yapmak için Pazar günü harici haftanın her günü bir telefon uzağınızdayız.

Biz işimizde siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve kaliteli işçiliği her zaman için ön planda tutuyoruz. Kombinizin kaliteli ve sorunsuz çalışır devam etmesi ve aklınızda şüphe kalmaması için teknik ekibimizle birlikte buradayız.


ŞİRKET ADI: KURT ELEKTRİK TESİSAT SİSTEMLERİ
ADRES: KAVACIK MAH. OKUL CAD. ÖGE SOK N:57/1 Beykoz İstanbul
TELEFON: 0216 621 97 36
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: EYÜBOĞLU MÜHENDİSLİK İNŞAAT
ADRES: ÇUBUKLU MAH.VATAN CAD.ÖZTÜRK SOK N:29/ B Beykoz İstanbul
TELEFON: 0216 331 34 53
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: AKŞAN MÜHENDİSLİK ISI SİSTEMLERİ
ADRES: GÜMÜŞSUYU MAH. GÜMÜŞSUYU CAD. NO: 49 / A Beykoz İstanbul
TELEFON: Telefon bilgisi güncelleniyor…
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: AS YATIRIM GELİŞTİRMETELEFON
ADRES: KAVACIK EKİNCİLER CAD. NECİP FAZIL SOK.5 K3 BEYKOZ/İSTANBUL Beykoz İstanbul
TELEFON: Numara bilgisi yenileniyor…
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00

 • Tuncay O.

  İmmergas markalı konvansiyonel bacalı kombi kullanıyorum ve artık değişim zamanını geldi de geçiyor. Yeni kombiyi de yine İmmergas markalı olacak şekilde almak istiyorum. Cihazın performansının dışında her arızada Beykoz’ da İmmergas Servis Beykoz merkezinden fazlasıyla memnun kaldığımdan, haklı olarak başka markaların servis hizmetinin nasıl olacağına dair hiçbir şekilde riske girmek istemiyorum.

 • Beykoz İmmergas Kombi Bakım Servisi | EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

  […] öğrenmek için doğrudan cep telefonlarınız aracılığı ile bizimle iletişim kurabilirsiniz. İmmergas Servis Beykoz olarak çıkmış olduğumuz bu yolda, zamanla büyümeyi ve gelişme göstermeyi amaçlıyoruz. […]

 • İmmergas Kombi Servis Beykoz'da Hizmetinizde | MaksatBilgi

  […] tercih edilen kombi markası olan İmmergas için kaliteli ve etkin kombi servisi hizmetleri İmmergas Servis Beykoz merkezi tarafından sunuluyor. Kombilerin mekanik ya da elektriksel arızalanmalarına ilişkin […]

 • Şenol G.

  Bir tane servis bulamadım, bulamadım. Bir kombinin neden 40 derecenin üzerine çıkmadığını 20 tane servis personeli bulamaz mı? Bulamıyor işte. Açıkçası cihazı aldığıma alacağıma pişman oldum. Garanti süresi de yılın başın bitmişti. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum. Beykoz’ da oturuyorum, İmmergas Servis Beykoz özel kombi servisi konusunda tavsiye edebileceğiniz, yönlendirebileceğini yer var mı?

 • Kadir

  Kombilerde hiçbir zaman şansım tutmadı. Hangi cihazı kullandıysam illa ki kronik bir cihaz sorunu oluyordu. Bu yüzden sürekli teknik servis merkezleri ile iletişim halinde olmak durumunda kalıyorum. Bu durumda teknik servisler ve hizmet standartları konusunda herkesten çok deneyim ve bilgimin olmasına neden oldu. Artık kombi için yeni bir teknik servis merkezi ile görüşme yaptığım zaman daha konuşmasından ve yaklaşımından hizmetinin kalitesi ve güvenirliliği konusunda fikir sahibi olabiliyorum. İmmergas Servis Beykoz merkezini de bugün aradım ve yarın için randevu aldım. Firma hakkındaki ilk öngörüm çok iyi hizmetleri olduğu yönünde, umarım yanılmam. Yarın gelip İmmergas kombi yıllık periyodik bakımını yapacaklar.

 • Cevdet

  Kombi satın almak için bu konuda en iyilerden biri olan İmmergas markasından yana kullandık. Bünyesinde çok sayıda başarılı modeli bulunduran bu marka her açıdan tam olarak bizim aradığımız cinstendi. Satın aldığımız kombi modeli ilk zamanlarda istediğimiz verimde çalışıyordu. Tüm aile kombiden oldukça memnunduk. Ancak ilerleyen dönemlerde tam olarak anlayamadığımız bir şekilde üründen ses geldiğini fark ettik. Kombi çalışırken rahatsız edici bir sesi vardı. Bu sorunun neden kaynaklandığını öğrenmek için soluğu hemen İmmergas servis Beykoz adresinden yana kullandık. Servis bakım işlemleri eksik yapıldığından dolayı karşımıza bu tarz bir durumun çıktığını söyledi. Ve bundan sonraki aşamada dikkat etmemiz gereken konuları sıraladı.

 • Bedri

  İmmergas marka kombimi çevremden duyduğum olumlu görüşler neticesinde satın almaya karar vermiştim. Pahalı bir marka olmasından dolayı verdiğim paranın hakkını almak istiyordum. Bir süre sorunsuz olarak çalışan kombimin arızalanması yüzünden çok panik oldum. Bunun üzerine İmmergas servis Beykoz ile iletişime geçtim.
  Kavacık’ta oturan birisi olarak İmmergas servis Kavacık şubelerinin de olduğunu öğrenince ne kadar kaliteli bir markanın ürününü kullandığımı bir kez daha hatırladım. Kombimin sorununa gelince, kombim yanarken patlama yapıyormuş. İçeride gaz birikmesi meydana gelmiş. Bu yüzden, şiddetli bir yanma meydana geliyormuş. Servis çalışanları; gaz ve çakmak kontrolü yaptıktan sonra sorunu kısa zamanda çözdüler. Onlara kaliteli hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

 • Hüseyin

  Uzun yıllardır Immergas marka kombi kullanıcısıyım. Kullanmakta olduğum yaklaşık 7 senelik süreçte hiçbir arızası ile karşılaşmadım. Fakat son bir aydır kombiyi açmak istediğimde açılıyor, ancak 1 dakika sonra sanki kapanmış gibi tekrar açılıyordu. Bu şekilde hiç çalışmamaya başladı. Ben de Immergas Servis Beykoz şubesini aradım. Gelen teknik servis ekibi kombimin ateşleme düzeneğinde arıza tespit edip, kısa süre içerisinde kombimi tamir etti.

 • Sümeyye

  Birbirinden haylaz üç çocuğa sahip bir anneyim. Bir gün çocuğum mutfaktan ağlaya ağlaya içeri geldi. Ne oldu diye mutfağa baktığımda kombiyle oynadığını söyledi ve kombi ekranında 08 kodlu arıza vardı. Birkaç kez kombiyi resetleyip sorunu çözmeye çalıştım, ancak sonuç alamıyordum. Sonra internetten bakınca farkettim ki; bu arıza kodunu cihaz fazla resetlenince veriyormuş. Çözümü de bir süre beklemekmiş. Olur da kombisinde bu arıza kodunu alan olursa diye tecrübelerimi paylaşmak istedim.

Call Now ButtonServis Çağır