İstanbul

İmmergas Servis Beyoğlu

Beyoğlu İmmergas Servisi
ADRES: Okçular Yolu Sk. No:24
Fetihtepe
34445 Beyoğlu/İstanbul
TELEFON: 0850 259 77 82
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00

  • Filiz

    Yaklaşık 2 senedir kiracı olarak oturduğumuz evde Immergas marka kombi kullanıyoruz. Oturduğumuz 2 senelik süreçte kombinin hiçbir arızası ile karşılaşmadığımız için oldukça memnunduk.. Fakat son bir haftadır açık olan kombimiz 1 saat içerisinde kendiliğinden kapanıyor. Havalar sıcak petekler için şimdilik bir sorun teşkil etmiyor ancak bu kendi kendine kapanmasından dolayı sıcak sudan da faydalanamıyorduk. İmmergas Servis Beyoğlu ekibi ile iletişime geçip bu problemden bahsetmemiz üzerine gelen ekip hemen problemimizi yerinde çözdüler.

  • Aslı

    Yaklaşık 4 sene önce almış olduğum Immergas marka kombim, ilk senelerinde sorunsuz bir şekilde çalışırken geçtiğimiz günlerde hata vermeye başlayan kombimiz çok sık teknik servis çağırmamıza sebep olmaya başladı ve en son da ekranında 04 nolu hata kodunu vererek hiçbir şekilde çalışmadı. Ben de evimin yakınlarında bulunan Immergas Servis Beyoğlu ekibine ulaşarak durumdan bahsettim. Kısa süre içerisinde gelen teknik servis ekibi kombi sensörünü değiştirerek problemimizi giderdi.

  • Burcu

    Uzun senelerden beridir evimde İmmergas marka yoğuşmalu kombi kullanıyorum. Aldığım günden bu zamana geçen 5 senelik süre içerisinde performansından oldukça memnun olduğum kombim geçtiğimiz hafta F2 arızası verdi ve bunun sonucunda sıcak sudan faydalanamadım. Ben de vakit kaybetmeden İmmergas Servis Beyoğlu şubesi ile iletişime geçtim. Gelen teknik servis ekibi NTC sensöründe arıza olduğunu tespit etti ve kısa süre içerisinde sorunumu çözdü.

Call Now ButtonServis Çağır