İstanbul

İmmergas Servis Beşiktaş

Beşiktaş İmmergas Servisi
ADRES: Yeni Gelin Zerde Sk. No:6
Dikilitaş
34349 Beşiktaş/İstanbul
TELEFON: 0850 446 00 43
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00

 • Filiz

  Uzun seneler önce kombi satın alırken uzun araştırmalar sonucu Immergas marka kombi satın almıştık. O zamandan beri kullanmakta olduğumuz Immergas marka kombi bu sabah E08 nolu hata kodunu verdi ve çalışmamaya başladı. Ben de konu hakkında bilgim olmadığı için dokunmadan hemen Immergas Servis Beşiktaş şubesini aradım. Oldukça ilgili olan ekip cihazın fazla resetlenmesinden dolayı bu hatayı verdiğini söyledi. Cihazı kapatıp 5 dakika kadar sonra açtıktan sonra hata ortadan kalktı. Basit de olsa düşünemediğim bu bilgiyi verdikleri için kendilerine teşekkür ederim.

 • Faruk

  Yaklaşık 10 önce almış olduğum İmmergas marka kombim, ilk senelerinde sorunsuz bir şekilde çalışırken geçtiğimiz günlerde F04 nolu hata kodunu verdi ve hiçbir şekilde çalışmadı. Ben de evimin yakınlarında bulunan İmmergas Servis Beşiktaş şubesine ulaştım. Kısa süre içerisinde gelen teknik servis ekibi ateşleme elektrodunda arıza olduğunu tespit edip parça değişimi yaparak sorunu ortadan kaldırdı.

 • Özcan

  Yaklaşık 3 sene önce almış olduğum Immergas marka kombim, ilk senelerinde sorunsuz bir şekilde çalışırken geçtiğimiz günlerde 06 nolu hata kodunu verdi ve hiçbir şekilde çalışmadı. Ben de evimin yakınlarında bulunan Immergas Servis Beşiktaş ekibine ulaşarak durumdan bahsettim. Kısa süre içerisinde gelen teknik servis ekibi kombi sensöründe arıza olduğunu tespit edip parça değişimi yaparak sorunu ortadan kaldırdı.

 • Mustafa

  Çok yakın bir zamanda garantisi sona eren Immergas marka kombim geçtiğimz gün 11 nolu arıza kodunu verdi. Ben de garantisi sona erdiği için bir yakınımın da tavsiyesi üzerine Immergas Servis Beşiktaş şubesi ile iletişime geçtim. Gelen teknik servis ekibi anakartın arızalandığını tespit etti. Parça değişimi yapmak yerine tamir etmeyi deneyeceklerini söyleyen ekip ertesi gün tamir ederek sorunumu ortadan kaldırdı.

 • Orhan

  Kombi satın alırken doğal olarak uzun araştırmalar yaptım. Çünkü pahalı bir elektronik ürün ve uzun ömürlü olması gerekir. Araştırmalarım sonucunda İmmergas markasının en uygun kombi olduğuna kanaat getirdim. Geçen hafta kullandığım kombi birden arızalandı ve çalışmadı. Bu işlerden pek anlamadığım için İmmergas Servis Beşiktaş şubesini aradım. Gelen ekip kombinin ekran kartında arıza olduğunu tespit edip parça değişikliği yaptıktan sonra sorunu giderdi.

Call Now ButtonServis Çağır