Kocaeli

İmmergas Servis Çayırova

Kombi deyince akla gelen markalardan birisi olan İmmergas yıllardır kombi ürünlerini üretmekte ve bu alanda kendini kanıtlamış bir markadır. İmmergas Merkez Servis ve Yetkili Teknik Servis ağımız yıllar boyunca büyümüş ve artık bulunduğu bölge üzerinden yaygın hizmet ağı elde etmiştir.

Onlardan birisi olan İmmergas Servis Çayırova şubemiz bugün, uzman, güvenilir ve organize teknisyenleri ile donatılmış haftanın neredeyse her günü sizlere hizmet vermek için hazırdırlar. İmmergas uzmanları minimum enerji tüketimi için yasal gereklilikler, güvenli ve verimli sistemler ile en yüksek hizmet düzeyi, uygunluğunu garanti eder. Bu bağlamda servisimizi kullanan müşterilerin de geri dönüşü oldukça olumlu olduğunu bildirmek isteriz.

Ekibimiz ve şubemiz, size uzman kadrosu ile kombilerinizin arıza, bakım, onarımını yapmak üzere bir telefon kadar uzağınızda hizmet vermek için beklemektedir. İstediğiniz zaman iletişim bilgilerinden bize ulaşarak her türlü konu hakkında bilgi alabilir arıza bildirimi yapabilirsiniz. Her türlü arıza, bakım, onarım hizmeti veren servisimizden oldukça memnun kalacağınızı garanti eder sorununuzu çözeceğimizin teminatını vereceğimizi bildirmek isteriz.


Çayırova İmmergas Servisi
ADRES: 746/2. Sk. No:8
Tuna Cd. No:12
Cumhuriyet
41420 Çayırova/Kocaeli
TELEFON: 0850 888 44 55
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00

 • Murat

  Kullanmakta olduğum Immergas marka kombimin son bir haftadır termostatı bozuldu. Kendi kendine açılıp duran kombimin kapalı kalması için sigortadan kapatmak zorunda kaldım. Ancak bu seferde sıcak sudan faydalanamıyorum. En azından termostatı devreden çıkarırsam tekrar açılmayacağını düşünüyorum ama nasıl devreden çıkaracağımı bilmiyorum Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum.

 • Deniz

  Kullanmakta olduğum Immergas marka kombimin son bir haftadır termostatı bozuldu. Kendi kendine açılıp duran kombimin kapalı kalması için sigortadan kapatmak zorunda kaldım. Ancak bu seferde sıcak sudan faydalanamıyorum. En azından termostatı devreden çıkarırsam tekrar açılmayacağını düşünüyor ama nasıl devreden çıkaracağımı bilmiyordum. Daha fazla bozmadan iletişime geçtiğim İmmergas Servis Çayırova ekibi gelerek yerinde ve hemen problemimi çözdüler.

 • Aysun

  Beyaz eşyalar sizi anlar derler de inanmazdım. Daha geçen hafta garantisi biten İmmergas markasına ait kombimin gözünün içine bozulmasın diye bakıp üstüne titrerken sakınan göze çöp batar misali ekranında F3 arıza kodu vererek hayal kırıklığına uğrattı. Durumu bildirdiğim İmmergas Servis Çayırova yetkilileri gelip problemi yerinde ve profesyonelce çözdüler.

 • Merih

  Bundan baya bir zaman önce kombi satın alırken uzun araştırmalar sonucu Immergas marka kombi satın almıştık. O zamandan beri kullanmakta olduğumuz Immergas marka kombi bu sabah E08 nolu hata kodunu verdi ve arkasından da çalışmamaya başladı. Ben de konu hakkında bilgim olmadığı için hiç dokunmadan hemen Immergas Servis Çayırova şubesini aradım. Oldukça ilgili olan ekip cihazın fazla resetlenmesinden dolayı bu hatayı verdiğini söyledi. Cihazı kapatıp 5 dakika kadar sonra açtıktan sonra hata ortadan kalktı. Basit de olsa düşünemediğim bu bilgiyi verdikleri için kendilerine teşekkür ederim.

 • Ceyhan

  Çok uzun yıllardan beridir kullanmakta olduğum Immergas marka kombim 06 isimli arıza kodunu vermeye başladı. Ben de Immergas Servis Çayırova şubesinden yardım talebinde bulundum. Aynı gün evime gelen teknik servis ekibi kalorifer sensöründe bir sorun olduğunu tespit ettikten sonra parça değişimi için bana fiyat verdi. Ben de başka yerlerden fiyat aldım ancak en uygun fiyatı burasının verdiğini öğrendikten sonra ertesi gün değişimi yaptırıp sorunu gidermiş olduk.

Call Now ButtonServis Çağır