Kocaeli

İmmergas Servis Gebze

Immergas markasının organizasyon yönetiminde en önem verdiği unsurlardan birisi de müşterilere gerek telefon ile gerekse de evlerde verilen servis hizmetidir. Ürünlerin kalitesini sürekli kılmanın temelinde, Immergas servis teknikerlerinin her zaman en son standartlar ve teknolojileri hakkında üst düzey eğitim ile montaj ve bakım sunması yatmıştır.

Böylece teknisyenlerimiz, ürünleri ve sistemlerimizi en iyi ve doğru bilgi ile donatılarak, güncel en son çözümleri ve bakımları yüksek standartlarda sunmaktadır. Immergas teknik servis ağımız yıllar boyunca büyümüş ve artık bulunduğu bölge üzerinden yaygın hizmet ağı elde etmiştir. Bunlardan birisi olan İmmergas Servis Gebze ekibi Gebze civarında uygun fiyatlı alanında uzman servis arıyorsanız tam da aradığınız servis kalitesindedir.

Immergas teknik servis ekibindeki uzmanlarımız size, minimum enerji tüketimi için yasal gereklilikler, güvenli ve verimli sistemler ile en yüksek hizmet düzeyi, uygunluğunu garanti ederek yüksek memnuniyet garantisi de sunmaktadır. Eğer İmmergas kombinizin arıza, onarım, bakım gibi hizmetleri için servis arıyorsanız bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu bildirmek isteriz.


Gebze İmmergas Servisi
ADRES: 746/2. Sk. No:8
Mustafapaşa
41400 Gebze/Kocaeli
TELEFON: 0850 888 44 55
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00

 • Taylan

  Gebze’de bulunan deri atölyemizde sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılamak için Immergas marka kombi kullanıyoruz. Ara ara ufak tefek arızalar veren kombimiz son olarak 01 arızası vermeye başladı. Bu durumda çağırdığımız Immergas Servis Gebze isimli teknik servis kombinin elektronik kartında arıza olduğunu bizlere bildirdi. Tamiratını deneyeceklerini eğer olmazsa parça değişimi yapacaklarını söyleyen firma 2 gün içerisinde elektronik kartın tamiratını yapıp kombimizi bize teslim ettiler.

 • Deniz

  Her sene baharın gelişiyle beraber havaların ısınması sonucunda kombimi pek kullanmam. Bu yüzden de kombime bakım yaptıracağım en uygun zamanlar bahar aylarıdır. Her sene aksatmadan da bakımını yaptırmaya özen gösteriyorum çünkü bakımı yapılan kombinin performansının ve ömrünün uzadığını biliyorum. Her sene olduğu gibi bu sene de Immergas kombimin periyodik bakımı için Immergas Servis Gebze şubesini tercih ettim. Özenle işini yapan bu teknik servisi herkese tavsiye ederim.

 • Kudret

  Evimiz Gebze’de çok merkezi olmasına rağmen kışın hiç ısınmayan bir mevki olduğu için kombi tercihimizi İmmergas markasından yana kullanmıştık. Geçen gün kombimizden sıcak su gelmeyince elimiz ayağımız olan sıcak su tedariğinin problemi aynı gün içerisinde çözülsün diye İmmergas Servis Gebze yetkililerine durumu bildirdik. Garantisi biten kombimizi çok uygun bir fiyata tamir ederek mağduriyetimizi giderdiler.

 • Semiha

  Uzun yıllardır Immergas markasına ait kombi kullanıcısıyım. Kullanmakta olduğum yaklaşık 3 senelik süreçte hiçbir arızası ile karşılaşmadım. Hali ile garantisi de bitmiş olan kombimin sorun çıkarmamasından epey mutluydum. Fakat son bir aydır kombiyi açmak istediğimde açılıyor, ancak 1 dakika sonra sanki kapatmışım gibi tekrar açılıyordu. Bu şekilde hiç çalışmamaya başladı. Ben de Immergas Servis Gebze şubesini arayarak problemimden bahsettim. Gelen teknik servis ekibi kombimin ateşleme düzeneğinde arıza tespit edip, kısa süre içerisinde kombimi tamir etti ve bu servisi herkese öneriyorum.

 • Ender

  Uzun senelerden beridir kullanmakta olduğum Immergas marka kombim yakın zamanda E06 isimli arıza kodunu vermeye başladı. Ben de elektronik eşyalardan pek anlamadığım için bir komşumun tavsiyesi üzerine Immergas Servis Gebze şubesi ile ieltişime geçtim. Gelen ekip sıcak su sensöründe bir arıza olduğunu söyleyip parça değişimi yaptıktan sonra sorunum ortadan kalkmış oldu. Hizmetten çok memnun kaldım, kendilerine teşekkür ediyorum.

Call Now ButtonServis Çağır