Kocaeli

İmmergas Servis Darıca

Immergas için başarısındaki temel gereksinim güvenilirlik ve hizmet olmuştur; böylece tüketiciler satın aldıkları ürünlere her durumda güvenebileceklerdir. Immergas yenilikçi ruhu sayesinde bu kadar başarılı oldu. Bu durum bugün, ev ortamının rahatlığın ötesine geçmesi anlamına geliyor yani yenilenebilir enerji kaynakları yardımıyla daha fazla tasarruf sağlayan ve daha az tüketen cihazlar üretmek demek oluyor.

Immergas’ın organizasyon yönetiminde en önem verdiği unsurlardan birisi de müşterilere gerek telefon ile gerekse de evlerde verilen servis hizmetidir. Bu servisler neredeyse bulunduğunuz her noktada bulunur. Onlardan birisi olan İmmergas Servis Darıca şubesi de müşterilerden tam not alan servislerden birisidir.

Kombilerinin kalitesini daim kılmanın temelinde, Immergas markasının servis teknikerlerinin her zaman en son standartlar ve teknolojileri hakkında üst düzey eğitim ile montaj ve bakım sunması yatmıştır. Böylece ekibimizin üyeleri, ürünleri ve sistemlerimizi en iyi ve doğru bilgi ile donatılarak, güncel en son çözümleri ve bakımları yüksek standartlarda sunmaktadırlar. İmmergas ekibi olarak Darıca çevresinde iseniz kombinizin bakım, onarım, montaj hizmetimizden oldukça memnun kalacağınızı garanti ederiz.


Darıca İmmergas Servisi
ADRES: Fatih Sultan Mehmet Cd. No:212
Bayramoğlu
41700 Darıca/Kocaeli
TELEFON: 0850 888 22 33
ÇALIŞMA SAATLERİ: Hafta içi : 08:30 – 18:30
Hafta sonu: 09:00 – 17:00

 • Senem

  Her sene baharın gelişiyle beraber havaların ısınması sonucunda kombimi pek kullanmam. Bu yüzden de kombime bakım yaptıracağım en uygun zamanlar bahar aylarıdır. Her sene aksatmadan da bakımını yaptırırım. Çünkü bakımı yapılan kombinin performasının ve ömrünün uzadığını bilirim. Her sene olduğu gibi bu sene de Immergas kombimin periyodik bakımı için Immergas Servis Darıca şubesini tercih ettim. Özenle işini yapan bu teknik servisi herkese tavsiye ederim.

 • Burcu

  Uzun yıllardır Immergas marka kombi kullanıcısıyım. Kullanmakta olduğum yaklaşık 7 senelik süreçte hiçbir arızası ile karşılaşmadım. Hali ile garantisi biten kombimin sorun çıkarmamasından epey mutluydum. Fakat son bir aydır kombiyi açmak istediğimde açılıyor, ancak 1 dakika sonra sanki kapanmış gibi tekrar açılıyordu. Bu şekilde hiç çalışmamaya başladı. Ben de Immergas Servis Darıca şubesini arayarak problemimden bahsettim. Gelen teknik servis ekibi kombimin ateşleme düzeneğinde arıza tespit edip, kısa süre içerisinde kombimi tamir etti ve bu servisi herkese öneriyorum.

 • Şükran

  Tayinimin geçen sene Darıca’ya çıkmasından ötürü görev yaptığım okulun hemen yakınına taşındım. Taşındığım evde de İmmergas markasına ait kombi gayet iyi gözüküyor diye ev sahibine değiştirme talebinde bulunmamıştım. Bu zamana kadar bana hiç problem çıkarmayan kombim geçenlerde sürekli kendiliğinden kapanmaya başladı. Durumu bildirdiğim İmmergas Servis Darıca yetkilileri gün içerisinde gelip kombimi tamir ederek sorunu hemen giderdiler.

 • Ayşe

  Her sene baharın gelişiyle beraber havaların ısınması ya da soğuması sonucunda mutlaka her ilkbahar/sonbaharda kombimi pek kullanmadığım için kombime bakım yaptıracağım en uygun zamanlar bahar aylarıdır. Her sene aksatmadan da bakımını yaptırmaya özen gösteriyorum çünkü bakımı yapılan kombinin performansının ve ömrünün uzadığını biliyorum. Her sene olduğu gibi bu sene de Immergas kombimin periyodik bakımı için Immergas Servis Darıca şubesini tercih ettim. Özenle işini yapan bu teknik servisi herkese tavsiye ederim.

 • İlhan

  Her elektronik üründe olduğu gibi kombilerin de bakım yapıldığı taktirde daha uzun ömürlü olduklarının bilincindeyim. Bu sebepten ötürü her sene kombimin bakımlarını asla aksatmam. Bu sene de kombimin periyodik bakımı için Immergas Servis Darıca şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip muntazam bir şekilde kombimin bakımını yapıp gittiler. Kaliteli ve profesyonel hizmet için kendilerine teşekkür ederim.

Call Now ButtonServis Çağır