İmmergas Arıza Çözümleri

İmmergas Kombi E20 Arızası

İmmergas kombi cihazları dayanıklı yapıları, eko kullanım modu ve geniş teknolojik özellikleri ile her mekanda en yüksek ısınma verimliliğinin elde edilebilmesine yardımcı oluyor. LED ekranlarında da kombinin olası arızalarına ilişkin olarak farklı kombi hata kodları ile bilgi aktarımı tüketicilere sağlanıyor. Tüketiciler İmmergas kombi hata kodlarının LED ekranda çıkması ile kombide bir sorun olduğunu anlayabiliyor. Böylelikle gerekli olan müdahalelerin en kısa zaman dilimi içerisinde sağlanarak, hem güvenli bir şekilde sorunun çözümü hem de daha ciddi sorunların ortaya çıkması önlenebiliyor. İmmergas kombi e20 arızası da kombi hata kodları arasında en fazla görülen problemlerden birisidir.

İmmergas Kombi E20 Arızası

İmmergas Kombi E20 Arızası Nedir?
İmmergas markalı kombi modellerinde e20 arızası farklı şekillerde görülebilmektedir. Buna gör de İmmergas kombi e20 arızası İmmergas’ ın Eolo Star, Victrix ve Nike Star kombi modellerinde farklı manalar taşır ve çözümler gerektirir.

İmmergas Eolo Star kombi modellerinde; kombinin ‘parazit’ alev olarak tabir edilen bir durum yaşamasıdır. Bu sorun için profesyonel kombi servis hizmeti alınmalıdır.

İmmergas Victrix kombi modellerinde; Kombinin alevlenme fonksiyonunu engellemesi durumudur. Bu durumda İmmergas Victrix kombi resetleme yapılması gerekir. Resetleme çözüm oluşturmaz ise uzman kombi servis hizmeti alınmalıdır.

İmmergas Nike Star kombi modellerinde; Eolo Star modellerinde olduğu gibi ‘parazit’ olarak adlandırılan alevlenme durumunda meydana gelir. Bu durumda da profesyonel kombi servis hizmeti desteği alınmalıdır.

    Call Now ButtonServis Çağır