İmmergas Arıza Çözümleri

İmmergas Kombi E10 Hatası

Son yılların popüler kombi cihazlarından birisi olan İmmergas’ ın kombi modelleri ile hem ofiste, hem evde hem de toplu kullanım alanlarında mekan kapasitelerine göre en düşük tüketim ile en yüksek ısınma verimliliğini oluşturabilmek mümkün oluyor. Bu özellikleri nedeni ile de son dönemlerde oldukça yoğun ve sık bir şekilde tercih edilen İmmergas kombi modellerinde, tıpkı d,iğer tüm akıllı yazılım teknolojisi kullanılan cihazlarda olduğu gibi özel hata kodları kullanılıyor. LED ekranı aracılığı ile kullanıcılara verilen hata kodları, İmmergas kombi hata kodları üzerinden kontrol ediliyor. İmmergas kombi e10 hatası kodu da aynı şekilde bu hata kodları listesinden ne anlama geldiği öğrenilebiliyor.

İmmergas Kombi E10 Hatası

İmmergas Kombi E10 Hatası Nedir?
İmmergas’ ın piyasada bulunan ve son derece yoğun şekilde tercih edilen akıllı ve tasarruflu tüm kombi modellerinde İmmergas kombi e10 hatası alınabilmektedir. Ancak her modelde bu e10 hata kodu farklılık gösterebilmektedir.

İmmergas Eolo Star kombi modellerinde; Kombideki su basınç seviyesinin düştüğünü gösterir. Bu durumda kombiye su verilerek, su basıncının 1,5 ile 2 bar aralığında olması sağlanmalıdır.

İmmergas Eolo Mini kombi modellerinde; Kombide çalışma prensibinin yerine getirilmesini sağlayan suyun yetersiz olması durumunda ortaya çıkar. Bu durumda da kullanıcılar, kombi altındaki doldurma su musluğunu açarak, su basınç seviyesi 1.5 bar seviyesine çıkana kadar açık tutulmalıdır.

İmmergas Victrix kombi modellerinde; Kombide sirkülasyonunun sorunsuz tamamlanamadığını gösterir. Bu durumda pompa arızası olabilir. Bu nedenle uzman kombi servisi çağrılmalıdır.

İmmergas Kombi Nike Star kombi modellerinde; Eolo Star’ da olduğu gibi basınç dengesi ayarlanmalıdır.

    Call Now ButtonServis Çağır