İmmergas Arıza Çözümleri

İmmergas Kombi Basınç Düşürme

Doğalgaz yakıt sistemi ile ateşleme sağlayarak, su tesisatından aldığı suyu ısıtan ve bu şekilde peteklere göndererek, tüm mekan içerisinde ısıtma fonksiyonunu en verimli ve en ekonomik formda sağlayan İmmergas kombiler, üstün teknolojik özellikleri ile dikkat çekiyor. Hem ısınma hem de sıcak su ihtiyaçlarının aynı anda tek bir cihazdan en tasarruflu şekilde karşılanmasına yardımcı olan İmmergas kombilerin tesisatında bulunan suyun basınç seviyesinin güvenli kullanım seviyelerinde olması gerekir. Bu durumda İmmergas kombi basınç düşürme yapılmasını gerekli kılabilir. Farklı nedenlere bağlı olarak artış gösteren kombi su basınç seviyesi hem güvenli kullanımı riske atabilir hem de kombinin çalışma fonksiyonlarını olumsuz yönde etkileyebilir.

İmmergas Kombi Basınç Düşürme

İmmergas Kombi Basınç Düşürme Nasıl Yapılır?
İmmergas kombi basınç düşürme işlemleri oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Temel olarak kombi ve peteklerde bulunan su seviyesinin basınç şiddetinin azaltılması gerektiğinden, kombiden suya ilişkin bir çıkış sağlanması gerekiyor. Bunun içinde kombiden su çekimi veya peteklerden hava boşaltımı gibi işlemlerin uygulanması gerekiyor. Bireysel olarak yapılabilecek müdahaleler olduğu gibi daha güvenli ve daha başarılı bir uygulama için profesyonel destek alımının gerçekleştirilmesi de gerekir.

Bu müdahaleler ile İmmergas kombinin basınç seviyesinin en uygun seviyelere indirilerek, hem çalışma performansı hem de kullanım güvenliği açısından ideal koşullar oluşturulabilir. Böylelikle çher zaman en yüksek verimlilikte bir kombi kullanımını uzun ömürlü olarak gerçekleştirebilme şansına garantili kombi servis hizmetleri ile sağlanabiliyor.

    Call Now ButtonServis Çağır